2023-08-23 14:48:55

Populaarseimad tööandjad juulikuus

27.07.2020
Suur osa tööandjatest on hoogsalt värbama asunud ja tööpakkumiste arvud on lähikuudel kasvanud rohkem kui 60%. Pakutavate ametikohtade arv Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee on seega jõudnud tervisekriisile eelneva ajaga ligilähedasele tasemele. 

Käesoleva artikli tarbeks otsisime üles erinevate valdkondade kõige populaarseimad tööandjad ehk ettevõtted, kelle profiile on seni juulikuus tööotsijad kõige rohkem külastanud.
Harmet OÜ
Ehitusettevõte | Harjumaa (sh Keila)
Harmet OÜ tööpakkumised
Põhiliselt Skandinaavias elavaid kliente rõõmustavad moodulmajad on tehtud suure hoole ja armastusega ei kuskil mujal kui siinsamas Eestis. Kui soovid teha kvaliteetset tööd globaalselt konkurentsivõimelises ehitusettevõttes, siis vaata lähemalt, keda Harmet hetkel otsimas on. Ettevõtte tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal ning kokku töötab siin umbes 800 inimest.
Depo DIY EE OÜ
Ehituskaubad | Tallinn
Depo tööpakkumised
Läti populaarne ehituskett avab juba sel suvel oma esimese kaupluse ka Tallinnas. Veel jõuad sellest osa saada, sest uus meeskond on hetkel komplekteerimisel.
KPMG Baltics OÜ
Finantsvaldkond | Tallinn
KPMG tööpakkumised
200 000 töötajat 154 riigis - just nii paljude inimeste kolleegiks on Sul võimalik saada, liitudes KPMG-ga. KPMG Baltics on üks juhtivaid rahvusvahelisi ärinõustamisfirmasid Baltikumis. Eestis on Sul võimalik töötada nii Tallinnas kui ka Tartus, valik on Sinu.
Rocca Al Mare Kool
Haridus | Harjumaa, Järvamaa
Rocca Al Mare kooli tööpakkumised
Rocca al Mare Kool tähistab sel aastal juba oma 20. sünnipäeva. Kui maailma paremaks muutvate unistuste teoks saamise toetamine on ka Sinu südameasjaks, siis oled oodatud õpetajate sekka. Töökoha kaunis asukoht on heaks boonuseks.
Vihula Manor Hospitality OÜ
Hotellindus | Tallinn, Lääne-Virumaa
Vihula Manor Hospitality tööpakkumised
Unique Hotelsi ketti kuulub kokku viis hotelli: Kreutzwald Hotel Tallinn, Centennial Hotel Tallinn, Von Stackelberg Hotel Tallinn, Vihula Manor Country Club & SPA ja City Hotel Tallinn. Igaühes neist on ühendatud ajalooline võlu kaasaegsete mugavustega. Tule, tööta kaunis keskkonnas ja aita panna igat klienti tundma ennast erilisena.
Bolt Technology OÜ
Infotehnoloogia | Tallinn, Pärnu
Bolt tööpakkumised
Kas Sa Bolt'iga oled sõitnud? Loomulikult! Bolt on maailmas üks kiiremini kasvav start-up, kes tegeleb transpordi valdkonna tuleviku ehitamisega. Ettevõte tegutseb rohkem kui 35 riigis ja seal leidub palju põnevaid väljakutseid erinevatel ametialadel.
Circle K Eesti AS
Jaekaubandus (Kütus) | Üle Eesti
Circle K tööpakkumised
Tõenäoliselt oled Sa Circle K töötajatega kohtunud - autot tankinud, kõhtu täitnud või kiire kohvi haaranud. Circle K pakub võimalusi töötada üle Eesti mitmetel põnevatel ametikohtadel nii teenindusjaamades, Tallinnas asuvas kontoris kui ka rahvusvahelistel positsioonidel eri riikides.
Coop Eesti
Jaekaubandus (Toidukaubad) | Üle Eesti
Coop Eesti tööpakkumised
Väärika ajalooga ja 100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti Keskühistu missiooniks on hoida elu igas Eestimaa nurgas. Ametikohtade valik on lai ja igaüks leiab oma - tööta näiteks poes, kontoris või köögis.
LPP Estonia OÜ
Jaekaubandus (Mood) | Tallinn
LPP tööpakkumised
Kui oled tõeline moefänn, siis mis saaks olla parem, kui töötada ilusate riiete keskel! LPP Estonia haldab 33 kauplust üle Eesti. Vali ise, kas liitud Reserved, Cropp, House, Mohito või Sinsay tiimiga.
Arco Vara Kinnisvarabüroo OÜ
Kinnisvara | Tallinn
Arco Vara tööpakkumised
Maineka ja tuntud Arco Vara Kinnisvarabüroo esindused paiknevad üle Eesti. Vali endale töökoht kodu lähedal ja aita igal soovijal leida endale päris oma kodu.
Uuskasutuskeskus
Kolmas sektor / MTÜ-d | Tallinn
Uuskautuskeskuse tööpakkumised
Asjade taaskasutus ja keskkonnasäästlik mõtteviis on ka Sinule omane? Liitu endasugustega, et saaks koos liigutada mägesid.
Itella Estonia OÜ
Logistika | Harjumaa (sh Jüri / Aruküla)
Smartpost tööpakkumised
Ehk oled Sinagi Itella abil lähiajal mõnda pakki saatnud? Itella Estonia OÜ on rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutsenud Eestis juba üle 16 aasta. Kui oled uudishimulik, põnevate ideedega ja õpimishimuline, siis sobiksid väga hästi meeskonda.
Studioworks OÜ
Meelelahutus | Tallinn
Studioworks tööpakkumised
Studioworks on kiiresti kasvav ettevõte, kus töötab üle 170 inimese ja mis spetsialiseerub online meelelahutusele. Kui mängumaailm tundub põnev ja julged esineda, siis võib see olla Sinu järgmine tööalane väljakutse.
Swedbank AS
Pangandus | Eesti, Läti, Leedu
Swedbank tööpakkumised
Finantsmaailm on muutumises ja see pakub põnevaid professionaalseid väljakutseid ning võimalusi nii tudengitele kui ka oma ala ekspertidele. Swedbank on klientide, töötajate ja ühiskonna suhtes avatud ja hooliv ning ootab enda juurde inimesi, kes neid väärtusi jagavad.
Laheotsa OÜ
Põllumajandus | Harjumaa
Laheotsa tööpakkumised
OÜ Laheotsa on 20-aastase kogemusega 100% Eesti erakapitalil põhinev perefirma, kus kasvatatakse ja töödeldakse omatoodetud maitsvat kodumaist köögi- ja juurvilja. Tule, aita kodumaistel toodetel jõuda iga pere toidulauale.
Politsei- ja Piirivalveamet
Riigisektor | Tallinn, Tartu, Ida-Virumaa
PPA tööpakkumised
Politsei- ja Piirivalveametis on võimalusi tõestada end politsei, piirivalve või kodakondsuse ja migratsiooni valdkonnas. Kui soovid anda panuse Eestis turvalise elukeskkonna tagamisel, siis oled oodatud kandideerima.
Telia Eesti AS
Telekommunikatsioon | Tallinn
Telia tööpakkumised
Telia Eesti on üks eriline koht töötamiseks – nagu innovatsioonilabor või start-up, kus uuendused esimesena ellu rakendatakse ja ära proovitakse.
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Tervishoid | Tallinn
PERH tööpakkumised
Tule, tööta spetsialistide keskel! Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese.
Baltic Restaurants Estonia AS
Toitlustus | Harjumaa, Tartumaa, Läänemaa
Baltic Restaurants Estonia tööpakkumised
Juba 17 aastat on toitlustusega tegelev ettevõte pakkunud eestimaalastele tervislikku ja mitmekesist lõunasööki. Hetkel töötab firmas üle 600 inimese ligi 138 erineval aadressil üle Eesti. Kui kirev toidumaailm tekitab Sinus elevust, siis oled oodatud meeskonda.
Standwood OÜ
Tootmine | Harjumaa (sh Saue)
Standwood tööpakkumised
Oled sauna-usku? Tule, aita toota kvaliteetseid materjale saunade ehitamiseks, et lõõgastav elamus jõuaks iga soovija koju.
Tallink Grupp AS
Transport ja turism | Tallinn, Tartu
Tallink tööpakkumised
AS Tallink Grupp on oma 14 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Lisaks on neil Tallinna kesklinnas 3 hotelli. Liitu meeskonnaga ja rõõmusta kliente merel või maal.
G4S Eesti AS
Turvateenused | Tallinn
G4S tööpakkumised
G4S on tuntud ja rahvusvaheline ettevõte, mis hindab kõrgelt head tööd ning seisab selle eest, et igat töötajat koheldaks õiglaselt, austusega ja lugupidavalt. Eestis pakub ettevõte töökohti ligi 2400 inimesele.
BLRT Grupp AS
Tööstus | Tallinn
BLRT tööpakkumised
BLRT Grupp on Läänemere piirkonna üks suurimaid tööstuskontserne, mis ühendab 52 tütar- ja 4 ühisettevõtet Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Venemaal ja Ukrainas. Tööd antakse ligikaudu 4000 spetsialistile.