Küsige lisa:
+372 6997 680
Või edastage kontaktid
AvalehtTeenusedVärbamisabi

Värbamisteenused

CV Keskuse värbamiskonsultantidel on ligipääs Eesti suurimale CVde andmebaasile ja külastatavaimale tööportaalile.

Vaata aktiivseid värbamisprojekte siit »

Küsige lisa:
+372 6997 680
Või edastage kontaktid
Hindamine
Parim lahendus, kui tööpakkumisele kandideerib palju inimesi. Lubage meie värbamisspetsialistidel hinnata kandideerijate sobivust ametikohale.


Eelvalik
Eelvaliku teenus hoiab kokku Teie väärtuslikku aega, kuna saate koheselt tegeleda inimestega, kes on Teie pakutud töökohast huvitatud.Avalik otsing
Avaliku otsingu teenusega teeb meie värbamiskonsultant ära kogu personalijuhi töö: avaldab tööpakkumise, jälgib kandideerimiste kulgu, viib läbi vestlused ning annab kandidaatidele oma professionaalse hinnangu.
Täisteenus
Teenus sobib võtmetöötajate värbamiseks, kus parima võimaliku töötaja mitteleidmine tähendaks suuremat kahju saamata jäänud tulu näol või lisakulu kaasnemist uue värbamise teostamiseks.

CV Keskus on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ning soovivad investeerida firma arengusse, et leida efektiivsed ning motiveeritud töötajad. Vajadusel on võimalus usaldada see töö meie spetsialistidele, et säästa veelgi väärtuslikku tööaega! Meie värbamiskonsultandid aitavad otsustada, milline töötaja on ettevõttele parim, kust teda leida ja kuidas tööle palgata.