Vajate nõu personaliotsingutel?
Kadi Veedla
Värbamisteenuste müügijuht
+372 5331 4557
Või edastage kontaktid:
AvalehtTeenusedVärbamisteenused

Värbamisteenused

CVKeskus.ee on Eesti edukaim personaliotsingu ettevõte, kus töötavad värbamisspetsialistid viivad aastas läbi ligikaudu 2000 tööintervjuud. Neil on ligipääs Eesti suurimale CV-de andmebaasile ja külastatavaimale tööportaalile.

Värbamisteenuste ülevaade »
Aktiivsed värbamisprojektid »

Vajate nõu personaliotsingutel?
Kadi Veedla
Värbamisteenuste müügijuht
+372 5331 4557
Või edastage kontaktid:
Eelvalik
Eelvalik on parim lahendus, kui tööpakkumisele kandideerib palju inimesi. Eelvaliku värbamisteenus aitab hoida kokku Teie väärtuslikku aega.

Personaliotsing
Personaliotsingu värbamisteenust teostades otsib värbamisspetsialist Teile uue töötaja Eesti suurima CV-de andmebaasi ja külastatuima tööportaali toel.
Sihtotsing
Sihtotsingu värbamisteenus sobib keerukamate värbamisprojektide teostamiseks, mis eeldavad vajaminevate oskustega kandidaatide põhjalikke otsinguid erinevatest kanalitest.
Eriprojektid
Meie värbamisspetsialistid viivad läbi ka suuremahulisi värbamisprojekte (sh tervete meeskondade komplekteerimist).


 
Tegevjuht
Alo Nõmmik
Kaamos Ehitus OÜ
Personaliotsingu koostööpartneriks oleme valinud CVKeskus.ee, sest tegemist on tunnustatud värbamisettevõttega. Värbamisspetsialistid on avatud ja head suhtlejad ning aidanud leida meie meeskonda sobilikud inimesed.

Eesti edukaim personaliotsingu ettevõtte

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee värbamismeeskonnas töötavad värbamisspetsialistid aitavad igapäevaselt Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid. Nad on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ja soovivad personaliotsingud usaldada meie spetsialistidele. CV Keskus on pälvinud Äripäeva poolt välja antud Eesti edukaima personaliotsingu ettevõtte tiitli.

Kui olete lähiajal alustamas uute töötajate värbamisega või vajate abi mõne olemasoleva personaliotsinguga, siis küsige nõu telefonil 699 7681 või e-posti teel hr@cvkeskus.ee

Äripäev Eesti edukaim personaliotsingu ettevõte