Vajate nõu personaliotsingutel?
Kadi Veedla
Värbamisteenuste müügijuht
+372 5331 4557
Või edastage kontaktid:
AvalehtTeenusedVärbamisteenused

Värbamisteenused

CVKeskus.ee on Eesti edukaim personaliotsingu ettevõte, kus töötavad värbamisspetsialistid viivad aastas läbi ligikaudu 2000 tööintervjuud. Neil on ligipääs Eesti suurimale CV-de andmebaasile ja külastatavaimale tööportaalile.

Värbamisteenuste ülevaade »
Aktiivsed värbamisprojektid »

Vajate nõu personaliotsingutel?
Kadi Veedla
Värbamisteenuste müügijuht
+372 5331 4557
Või edastage kontaktid:
Tööpakkumise täislahendus
Parim valik, kui tööpakkumisele on oodata palju kandideerijaid või soovite, et kogenud värbaja valiks Teie eest välja sobilikud kandidaadid ning edastaks need Teile.
Personaliotsingu värbamisteenus
Personaliotsingu värbamisteenust teostades otsib värbamisspetsialist Teile uue töötaja Eesti suurima CV-de andmebaasi ja külastatuima tööportaali toel.
Sihtotsingu värbamisteenus
Sihtotsingu värbamisteenus sobib keerukamate värbamisprojektide teostamiseks, mis eeldavad vajaminevate oskustega kandidaatide põhjalikke otsinguid erinevatest kanalitest.
Suuremahulised värbamisprojektid
Meie värbamisspetsialistid viivad läbi ka suuremahulisi värbamisprojekte (sh tervete meeskondade komplekteerimist).


 
COO
Pavel Kotkin
Incorporate In Estonia
Koostöö CVKeskus.ee värbamisspetsialistidega on sujunud algusest peale väga hästi ja alati ollakse kättesaadavad, abivalmid ning tulemustele orienteeritud. Osutatud värbamisteenused ja pakutud personaliotsingu lahendused on toonud meile mitmeid häid töötajaid. Hinna poolest on teenus konkurentsivõimeline ja hea kvaliteediga.

Eesti edukaim personaliotsingu ettevõtte

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee värbamismeeskonnas töötavad värbamisspetsialistid aitavad igapäevaselt Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid. Nad on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ja soovivad personaliotsingud usaldada meie spetsialistidele. CV Keskus on pälvinud Äripäeva poolt välja antud Eesti edukaima personaliotsingu ettevõtte tiitli.

Kui olete lähiajal alustamas uute töötajate värbamisega või vajate abi mõne olemasoleva personaliotsinguga, siis küsige nõu telefonil 699 7681 või e-posti teel hr@cvkeskus.ee

Äripäev Eesti edukaim personaliotsingu ettevõte