AvalehtTeenusedTeenused
Teensued tööandjatele

Teenused tööandjatele

CVKeskus.ee on Eesti tööandjate esimene valik töötajate otsinguil ja töövõtjate eelistatuim tööotsingu kanal Eestis. Ülevaate tööportaalide külastatavusest leiate erinevaid tööportaale võrdlevalt statistikalehelt.


Tööpakkumise avaldamine

Tööpakkumise avaldamise teenusega saate sisestada 30-päevase tööpakkumise Eesti suurimasse tööportaali CVKeskus.ee. Aja säästmiseks on tööpakkumise sisestamise väljad ette antud. Lisaks annab tööpakkumise avaldamine ligipääsu tööandjate valikulauale, mis aitab hallata kandideerijate CV-sid. Valikulaual saate hinnata CV-sid, edastada neid ka kolleegile ülevaatamiseks, edastada intervjuukutseid jm.
 

Vaatan lähemalt

 

CV-de andmebaas

CVKeskus.ee andmebaasis leidub suurim arv Eesti töövõtjate CV-sid. Andmebaasi teenus võimaldab näha kõiki andmebaasis leiduvaid aktiivseid CV-sid. Lisaks saate väljavalitud CV-d salvestada kataloogidesse ja neile süsteemi kaudu tööpakkumisi edastada. Soovi korral võite luua ka kuni 5 otsiagenti, mis teavitavad e-posti teel uute sobivate CV-de lisandumisest andmebaasi.
 

Vaatan lähemalt


Värbamisteenused

CVKeskus.ee värbamiskonsultantidel on ligipääs Eesti suurimale CV-de andmebaasile ja külastatavaimale tööportaalile. Kasutades meie poolt pakutavaid erinevaid värbamisteenuseid, lihtsustate oluliselt ettevõttesiseseid personaliotsinguid ning hoiate kokku oma väärtuslikku aega.

Aitame Teid meeleldi e-postil klient@cvkeskus.ee või telefonil 699 7680.

 

Vaatan lähemalt

VIP tööpakkumised