Tööportaalide statistika

Statistikalehel on välja toodud arvulised näitajad erinevate tööportaalide võrdlemiseks. Loodame, et käesolev Eesti tööportaalide võrdlus on heaks abimeheks, mis aitab võrrelda tööportaalide efektiivsust personaliotsingutel.

 

CVKeskus.ee on Eesti suurima külastatavusega tööportaal

Aastas külastatakse Eesti suurimat tööportaali CVKeskus.ee rohkem kui 17 miljonit korda. Võrdlusena tehti Töötukassa lehel möödunud aastal umbes 7,3 miljonit külastust ja CV Online lehel 5,6 miljonit. Ka Palgainfo Agentuuri Eesti suurimad tööturu-uuringud kinnitavad, et Eestis alustatakse tööotsinguid CVKeskus.ee tööportaalist. Alloleval graafikul on välja toodud kolmanda sõltumatu osapoole SimilarWeb poolt avaldatud Eesti tööportaalide statistika.

Tööportaalide külastatavus

Allikas: SimilarWeb.com. SimilarWeb analüüsib enam kui 80 miljoni veebilehe statistikat 60 erinevas riigis. Ettevõtte peakontorid asuvad Londonis, New Yorkis ja Tel Avivis.Eesti tööandjate eelistatuimad personaliotsingu kanalid

Palgainfo Agentuuri poolt 2021. aastal korraldatud värbamispraktikate küsitlusest selgus, et töötajate otsingutel eelistavad Eesti tööandjad kasutada tööportaale. Just tööportaalide kasutamise märkisid oma esimeseks eelistuseks rohkem kui pooled (56%) personalijuhtidest ja -spetsialistidest. Tööportaalidest kasutatakse enim Eesti suurimat tööportaali CVKeskus.ee, mida hindasid tööandjad ka kõige kasutajasõbralikumaks värbamiskanaliks Eestis.

Personaliotsingu kanalid

Allikas: Palgainfo Agentuur: Värbamispraktikate küsitlus 2021.CVKeskus.ee tööportaalis leidub suurim valik tööpakkumisi

Alloleval graafikul on kuvatud keskmine päevane aktiivsete tööpakkumiste arv 2021. aasta jooksul, mida oli tööotsijal võimalik tööportaalide otsingumootoritest leida. Tööportaalide võrdlemisel on näha, et suurim arv tööpakkumisi avaldatakse CVKeskus.ee tööportaalis.

Tööpakkumised

Allikas: Keskmine päevane tööpakkumiste arv tööportaalide kodulehekülgedel olevates otsingumootorites.


Personaliotsingutel küsige julgelt lisainfot meie tööturuekspertidelt:
info@cvkeskus.ee
+372 699 7680

 


VIP tööpakkumised