Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

CVKeskus.ee on Eesti tööandjate esimene valik töötajate otsinguil ja töövõtjate eelistatuim tööotsingu kanal Eestis. Usume, et suudame leida igaühele hea töökoha. Just selle nimel me ka igapäevaselt töötame.

 

Kuidas kõik alguse sai ja kes me oleme?

2000. aastal otsustasid kaks ettevõtlikku koolivenda luua lihtsa ja mugava töövahenduskeskkonna. Kiirelt lennanud aastatega kasvas CVKeskus.ee Eesti populaarseimaks tööportaaliks, kus leidub suurim arv tööpakkumisi.

Igal aastal otsivad tuhanded tööandjad CVKeskus.ee tööportaali kaudu enda ridadesse uusi töötajaid. Tööturu-uuringud kinnitavad, et ka enamik tööotsijatest alustab oma tööotsinguid just CVKeskus.ee tööportaali kaudu. Aastas külastatakse tööportaali üle 17 miljoni korra ja viiakse läbi üle 1,5 miljoni kandideerimise.

Meie eesmärgiks on endiselt muuta tööotsingud võimalikult lihtsaks ja aidata igaühel leida endale hea töökoht.

 

CVKeskus.ee on ka Eesti edukaima personaliotsingu tiitliga hinnatud ettevõte. Tööportaali kõrvale on kerkinud Eesti üks juhtivaid värbamismeeskondi. Meie värbamisspetsialistid aitavad igapäevaselt Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid ja viivad aastas läbi ligikaudu 2000 tööintervjuud.

Lisaks Eestile oleme loonud tööportaalid ka Lätti ja Leetu, kandes seal kaubamärki CV Market Group. CVKeskus.ee kuulub ka rahvusvahelisse juhtivate tööportaalide gruppi The Network, mis annab meie klientidele ligipääsu suurimatele tööportaalidele üle maailma.

CVKeskus.ee kuulub rahvusvaheliselt tuntud Šveitsi meediaettevõttele Ringier.

Ringier AG CV Keskus logoCV Market LatviaCV Market Lithuania

 

Mis on meile oluline ja mida me väärtustame?

Meile on ülioluline, et nii tööandjad kui ka tööotsijad leiaksid CV Keskusest tuge, nõu ja parima abilise tööturul. Selleks, et oma kasutajaid alati aidata, on meil tarvis teada, mis Eesti tööturul toimub. Seepärast viime läbi uuringuid ja aitame nii tööandjatel kui ka töötajatel keerulisse ajajärku sisenenud Eesti tööturul edu saavutada.

Oleme liitunud ka projektiga Annetame Aega ja oleme Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige.

 

Otsid tööd või töötajaid ja Sul on tarvis abi? Või tekkis hoopis mõni muu küsimus tööturul toimuva kohta?

Meie kontaktid leiad, kui klikkad siia.

Uued tööpakkumised leiad siit

VIP tööpakkumised