Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

CVKeskus.ee on Eesti tööandjate esimene valik töötajate otsinguil ja töövõtjate eelistatuim tööotsingu kanal Eestis. Usume, et suudame leida igaühele hea töökoha. Just selle nimel me ka igapäevaselt töötame.

 

Kuidas kõik alguse sai ja kes me oleme?

2000. aastal otsustasid kaks ettevõtlikku koolivenda luua lihtsa ja mugava töövahenduskeskkonna. Kiirelt lennanud aastatega kasvas CVKeskus.ee Eesti populaarseimaks tööportaaliks ja nüüd avaldatakse CVKeskus.ee tööportaalis juba kaks korda enam tööpakkumisi kui üheski teises tööportaalis Eestis. Meie eesmärgiks on aga endiselt muuta tööotsingud võimalikult lihtsaks ja aidata igaühel leida endale hea töökoht. Igapäevaselt kandideerivadki CV Keskuse kaudu tööpakkumistele tuhanded eestimaalased. Mõned neist teevad alles esimesi samme tööturul, teised on aga parema töökoha otsinguil.

Lisaks Eestile oleme loonud tööportaalid ka Lätti ja Leetu, kandes seal kaubamärki CV Market Group. CVKeskus.ee kuulub ka rahvusvahelisse juhtivate tööportaalide gruppi The Network, mis annab meie klientidele ligipääsu suurimatele tööportaalidele üle maailma.

Tööportaali kõrvale on kasvanud ka Eesti üks juhtivaid värbamismeeskondi, kus töötavad värbamisspetsialistid aitavad Eesti tööandjatel korraldada keerukaid personaliotsinguid. Värbamiskeskuse looja juhib tänaseni ka ise värbamisprojekte ja tema meeskonnale on usaldanud mitmed kiirelt kasvavad ettevõtted tervete osakondade komplekteerimise.

2017. aastal omandas Ringier Axel Springer Media AG ettevõtte CV Keskus. Ringier Axel Springer Media AG loodi 2010. aastal Šveitsi Ringier AG ja Saksamaa Axel Springer SE aktsionäride poolt. Ettevõtte peakontorid asuvad Žürichis, kus töötab ligikaudu 3000 töötajat.

Ringier Axel Springer Media AGCV Keskus logoCV Market LatviaCV Market Lithuania

 

Mis on meile oluline ja mida me väärtustame?

Eestimaalased töötavad märksa rohkem kui meie põhjanaabrid, mis tähendab, et veedame kontoris suure osa oma elust. Seepärast võiks eestimaalaste kontoreid vabalt ka koduks kutsuda ja kodu tuleb korras hoida! Kuna meile on oluline, et suudaksime jagada oma klientidele nii kvaliteetset nõu kui ka head energiat, panustame meeskonda motiveerivatesse üritustesse. Võid meid kohata nii bowlinguvõistlustel, suveüritustel kui ka panustamas heategevusse. Oleme liitunud ka projektiga Annetame Aega, andes töötajatele aastas ühe tasustatud vaba päeva heategevusega tegelemiseks.

Meile on ülioluline, et nii tööandjad kui ka tööotsijad leiaksid CV Keskusest tuge, nõu ja parima abilise tööturul. Selleks, et oma kasutajaid alati aidata, on meil tarvis teada, mis Eesti tööturul toimub. Seepärast viime läbi uuringuid ja aitame nii tööandjatel kui ka töötajatel keerulisse ajajärku sisenenud Eesti tööturul edu saavutada.

Kuna demograafilised muutused ja tehnoloogia areng on igapäevaselt muutmas Eesti tööturgu, ei saa ka meie paigale jääda ja panustame suuresti ka tööportaali arengusse. Arenguteel proovime vältida revolutsioonilisi muutusi, mis raskendaksid veebilehe kasutamise mugavust. Pigem lähtume nõuandest „Üheksa korda mõõda, üks kord lõika!“ Seepärast küsime nõu nii kasutajatelt kui ka ekspertidelt, kuidas arendada uusi tehnoloogilisi lahendusi nii töö kui ka töötajate otsingute lihtsustamiseks.

 

Otsid tööd või töötajaid ja Sul on tarvis abi? Või tekkis hoopis mõni muu küsimus tööturul toimuva kohta?

Meie kontaktid leiad, kui klikkad siia.

VIP tööpakkumised