AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Telia Eesti AS

Mustamäe tee 3, Tallinn, Harjumaa
http://www.telia.ee

Tööpakkuja tutvustus

Täna veetakse kaupu droonidega, allkirju antakse digitaalselt, pank on igaühe taskus ja isegi televisioon võib olla reklaamivaba. Eilsed unistused on täna reaalsus. Homme ongi täna.

Tehnoloogia muudab maailma lihtsamaks – aga enam ammu ei ole lihtne selle arenguga sammu pidada. Meie roll on tuua tehnoloogia võimalused inimesteni lihtsal moel. Oluline on, et iga inimene saaks tegeleda rohkem asjadega, mis talle meeldivad. Et ta saaks ise otsustada. Ise valida – kas olla tööalaselt produktiivsem või kuidas olla rohkem lähedastega ja lõõgastuda. Loome võimalusi, et oleks mida nautida.

Meie ettevõtte alus on tehnoloogia – aga selle panevad tööle meie inimesed. Inimesed, keda kannustab uudishimu. Inimesed, kes julgevad proovida asju, mida ei ole kunagi varem proovitud. Me lähtume klientide vajadustest, sest meie jaoks on IT – inimlik tehnoloogia. Ja telekommunikatsioon tähendab suhtlust inimeste vahel. See on oskus kuulata – sest ainult kuulates oskame igaühele pakkuda just seda, mida ta vajab.

Telia Eesti on üks eriline koht töötamiseks – oleme nagu innovatsioonilabor või start-up, kus uuendused esimesena ellu rakendatakse ja ära proovitakse. Eesti on olnud ja on ka edaspidi hüppelava, kust paljud inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks tegevad lahendused alguse saavad.

Kõige aluseks on kvaliteet ja usaldus. Väärtustades kvaliteeti oleme klientide usalduse välja teeninud, hoiame seda ning liigume uuele tasemele.

Meil on nii palju võimalusi, et teha Eesti elu paremaks.

Oma meeskonda ootame inimesi, kes jagavad meiega ühiseid väärtusi – Dare, Care, Simplify. Inimesi, kelle jaoks on oluline tulemuste saavutamine, koostöö, sõbralik õhkkond ja kaasaegne töökeskkond ning kes soovivad panustada Eesti infoühiskonna edendamisse.


Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020 Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Ettevõttest

Vaatamised
213 322
Töötajate arv
1 684
Asukoht
Tallinn, Harjumaa

Asukoht

Telia Eesti AS tööpakkumised

UUS
päev tagasi
TELLIMUSTE HALDUR-KONSULTANT Telia Eesti AS
UUS
päev tagasi
TELLIMUSTE HALDUR-KONSULTANT Telia Eesti AS • Tartu
Tartu
nädal tagasi
QUALITY SPECIALIST Telia Eesti AS
nädal tagasi
QUALITY SPECIALIST Telia Eesti AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
TEHNOSÜSTEEMIDE SPETSIALIST Telia Eesti AS
2 päeva jäänud
TEHNOSÜSTEEMIDE SPETSIALIST Telia Eesti AS • Tallinn
Tallinn
2 päeva jäänud