2023-08-23 14:48:55

Moehuvi annab võimaluse edukat karjääri teha

04.07.2016

LPP Estonia

LPP Estonia OÜ (LPP) on ettevõte, kus võimalus ametiredelil liikuda ei ole vaid helesinine unistus või umbmäärane lubadus tulevikuks, vaid reaalne võimalus tublidel end tõestades aina edasi ja edasi liikuda.
LPP-s on klienditeenindajast saadud kuue kuuga juhatajaks ja sealt edasi Baltikumi müügijuhiks. Kahtlemata on suure ettevõtte eeliseks teotahtelistele ja ambitsioonikatele töötajatele karjääritõusu võimaldamine. „Me ei pea oluliseks staaži, vaid võimeid. Meile tööle tulles on kõik võrdsed ning hindame inimesi nende tegude järgi,“ sõnab ettevõtte tegevdirektor Tarmo Põiklik. Tema sõnul on ametiredelil liikumine arengu loomulik osa ning töötajaid toetatakse ja koolitatakse pidevalt. Põhjust uhkuse tundmiseks on – valdav osa ühe Eesti edukaima ja populaarseima rõivamüüja kontoritöötajatest on ühel või teisel eluetapil olnud leti taga. Selline hands-on kogemus tagab mõistva suhtumise töötajatesse ning väga hea arusaamise poodide toimimise mehhanismidest.

Kaubamärke Reserved, Mohito, House, Cropp ja Sinsay ühendabki lisaks trendikate rõivaste, kaunite väljapanekute, professionaalsete teenindajate ja laia kaubavaliku ka kaubandusketti LPP kuulumine. Juba 14 aastat on panustatud Eesti inimeste riidekappide kaunite rõivastega täitmisse ning pidev laienemine näitab, et hoog ei ole raugemas, hoopis vastupidi!

Moemaailma siirdutakse sageli just klienditeenindajana esimest töökohta otsides. Nii ka LPP-s. Mõistetakse, et ollakse paljudele noortele hüppelauaks või ametiredeli esimeseks astmeks ning saadakse aru, et kõik töötajad ei soovi oma karjääri moetööstuses teha. Omalt poolt tehakse kõik, et anda noortele väärtuslikku töökogemust ja oskusi – kas siis ettevõttesiseseks edasiliikumiseks või hoopis muudel elualadel läbilöömiseks.

Paindlik tööaeg ja võimalus tegeleda paljude erinevate projektidega on tänastele tööturule sisenejatele justkui võlusõnad, mis sageli on töökohaotsinguil määravaks teguriks. Enesetäiendamine, töö- ja koolikohustuste ühendamine ning oma unistuste poole liikumine on LPP-s väga oluline ning alati ollakse paindlikud ja pakutakse välja variante, kuidas töö- ja eraelu osapooltele kõige sobivamalt ühendada saaks.

Emafirma LPP SA tegevjuht Marek Piechocki on öelnud: „We are a fashion company“. See suhtumine kandub kõikjale: härrade ja prouade asemel on tööl isiksused, sina ja mina. Oluline on inimene oma võimete, oskuste ja soovidega. Sellest lähtutakse nii tööülesannete jaotamisel kui ka ametikõrgenduste võimaldamistel.

„Väljakutsed annavad võimaluse särada,“ sõnab Põiklik. Kellel on soovi, pealehakkamist, ambitsiooni ja huvi – need leiavad end lõpuks täpselt selliselt ametikohalt, kuhu tunnevad end kuuluvat. Põikliku sõnul karjäärivõimaluste puudumise all LPP ei kannata, tuleb ainult ise selleks valmis olla.

Heida Sinagi pilk LPP Estonia tööpakkumistele siit
LPP tööpakkumised
Otsisõna:
tööandja
karjäär
paindlik tööaeg
paindlik töö
tööstaaž
klienditeenindaja
klienditeenindus
esimene töökoht
LPP
Reserved
Mohito
House
Cropp
Sinsay