2023-08-23 14:48:55

13 vinget ettevõtet, kes on just praegu endale töötajaid otsimas

17.09.2021
Elu on liiga lühike, et teha igavat tööd – oled nõus? Otsisimegi välja 13 ettevõtet, kelle meeskonnaga liitumine toob Sinu ellu palju põnevust ja eneseteostust. Sinu „ülesanne“ on vaid heast võimalusest kohe kinni haarata!
COMODULE
Comodule tööpakkumised
Millal Sina viimati Tuulega sõitsid? Kui Sa pole veel temaga kohtunud, siis tea, et Tuul on esimene Eestis valminud elektriline tõukeratas – kas pole mitte vägev?! Comodule meeskond on innovatiivne, loodussõbralik ja ühtehoidev. Tule ja aita Sinagi tuua elektriliste tõuke- ning jalgrataste kasutamine inimestele lähemale.
EESTI ENERGIA
Eesti Energia tööpakkumised
Tule tööta ihaldusväärses ettevõttes! Jah, Sa lugesid õigesti – Eesti Energiat on mitmete aastate vältel valitud töötajate poolt Eesti kõige ihaldusväärsemaks ettevõtteks. Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline firma üllatab Sind erinevate põnevate projektide ja ideedega ning saad teha igapäevaselt külg külje kõrval tööd oma ala tipptegijatega. Kas pole mitte vinge?!
IKEA
IKEA tööpakkumised
Millal Sina viimati Soomes või Lätis IKEA-s ostlemas käisid? Kui oled IKEA suurim fänn, siis ilmselt oled juba ammu unistanud sellest hetkest, mil nad avavad suure poe uksed ka siinsamas Eestis. Ja ongi varsti see aeg käes! Seega just nüüd on Sul suurepärane võimalus näha IKEA „köögipoolt“. Tule ja anna oma panus.
LIDL EESTI
Lidl Eesti tööpakkumised
Tahad saada osa uue jaekaubandusketi avamisest Eestis? Lidl tegutseb juba 32 riigis ja lõpuks on nad jõudnud ka siia. Kui otsid töökohta, kus ei oodata niivõrd aastatepikkuseid kogemusi valdkonnas, vaid pigem soovi areneda, head õpivõimet ning tegutsemissoovi, siis Lidl on kohe kindlasti Sinu jaoks.
MAGNETIC MRO AS
MAGNETIC MRO AS tööpakkumised
Tahad lennata, aga mitte eriti kõrgelt? Tule siis aita teistel turvaliselt lennata. Magnetic MRO AS on Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) ja Ameerika Ühendriikide Föderaalse Lennuameti (FAA) poolt sertifitseeritud kommertslennukite täisteenust pakkuv hooldusettevõte, mis on pälvinud suurt tunnustust oma innovatiivsete lähenemiste eest.
PRICEWATERHOUSECOOPERS AS
PRICEWATERHOUSECOOPERS AS tööpakkumised
Kuidas Sulle meeldiks kuuluda ühte maailma suurimasse professionaalset ärinõustamise teenust pakkuva firma meeskonda, mille Eesti kontoris töötab üle 220 valdkonna tipptegija? Karjääri võid PwC-s alustada ülikooliõpingute lõpusirgel olles praktikakohalt või juba kogenud spetsialistina. Kõlab ju hästi!
PÕLDMA KAUBANDUSE AS
PÕLDMA KAUBANDUSE AS tööpakkumised
Tommy Hifiger, Diesel, Guess, Pepe Jeans, Desigual, Mustang – need brändid on Sulle hästi tuttavad? Miks mitte siis töötada igapäevaselt kaunite riiete keskel ja rõõmustada kliente, pakkudes neile unustamatuid moeelamusi ning personaalset teenindust. Kui mood paneb Sinu silmad särama, siis tule samasuguste sekka.
STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ
STARSHIP TECHNOLOGIES OÜ tööpakkumised
Sind paelub mõte, kuidas saaksid robotid teha meie igapäevaelu lihtsamaks? Just seda Starship’i isesõitvad pakirobotid teevadki. Neid väikeseid armsaid roboteid võib kohata juba lausa viies erinevas riigis ja nende läbisõidu maht on teinud juba mitmeid ringe ümber maakera. Kui tahad olla kättpidi tuleviku loomise juures, siis on see täpselt õige koht.
SWEDBANK AS
SWEDBANK AS tööpakkumised
Tule, nagu oled – just taust ja kogemused on Sinu tugevuseks. Kui finantsmaailma pidev muutumine pakub huvi, siis panganduses on Sinu jaoks väga palju põnevaid väljakutseid. Swedbank on klientide, töötajate ja ühiskonna suhtes avatud ja hooliv ning ootab enda juurde inimesi, kes neid väärtusi jagavad.
SYNLAB EESTI OÜ
SYNLAB EESTI OÜ tööpakkumised
Oled andnud oma sõrme meditsiinile ja tunned, et tervishoiuvaldkond on täpselt see, kus soovid tegutseda? SYNLAB on mahult Eesti suurim meditsiinilabor, kus töötab üle 400 töötaja, tänu kellele tehakse aastas laborites üle 8,5 miljoni analüüsi. Kui tahad ka oma panuse anda, siis uksed on valla.
TELE2
TELE2 tööpakkumised
Kui ka Sinus on peidus Põhjusega Mässaja, siis ei pea Sa teda enam kauem vaka all hoidma. Tele2 on start-upiliku mõtlemisega moodne ettevõte, kus ongi täiesti „okei“ mõelda teistmoodi ja mitte hoida vägisi traditsioonidest kinni. Tule pane oma loovus ja oskused proovile ning aita Tele2-l saada maailma parimaks teeninduse pakkujaks!
VERIFF
VERIFF tööpakkumised
Oled hingelt maailmaparandaja ja soovid, et tänu Sinu panusele muutuks elu paremaks? Just sellist globaalset missiooni – hoida ära küberpettusi ja -kuritegusid ning muuta maailm turvalisemaks paigaks – püüabki Veriff koos oma pühendunud meeskonnaga täita. Sina oled samuti kampa oodatud.
WOLT EESTI OÜ
WOLT EESTI OÜ tööpakkumised
Sa armastad head toitu, oled suurepärase ja mugava klienditeeninduse usku ning tahaksid kuuluda ühte kõige kiiremini kasvavasse ettevõttesse Euroopas? Tundub, et leidsime Sinu „teise poole“. Wolt on tehnoloogia ettevõte, kes toimetab 23-s erinevas riigis, teeb koostööd üle 30 000 restorani ja toidukohaga ning pakub tööd üle 60 000-le kullerile. Oled valmis nende eduloos kaasa lööma?