2023-08-23 14:48:55

Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia)

http://ikea.ee

Tööpakkuja tutvustus

Tere tulemast uudishimulike inimeste kollektiivi, kus kõigi ühiseks kireks on muuta paremaks ja jätkusuutlikumaks paljude inimeste igapäevaelu. Ja paljude inimeste all mõtleme me just teid – töötajaid, kliente, tarnijaid, äripartnereid, entusiastlikke sisekujundushuvilisi. Kõiki, kes armastavad oma kodu ja seda igal võimalikul moel.

Selleks, et inimeste kodust elu parendada, avasime 2019.aasta augustis Peterburi teel esimese IKEA Eesti esinduse – Tallinna tellimis- ja väljastuspunkti. 2021.aasta novembris avasime lõunaeestlaste rõõmuks Tartus IKEA planeerimisstuudio, mis on Balti riikides esimene sedalaadi kohtumispunkt. Tartu planeerimisstuudio eesmärk on pakkuda inimestele mugavat, inspireerivat ja lihtsasti ligipääsetavat keskkonda, kus saab tuge isikupäraste mööblilahenduste planeerimisel.

2022.aasta augustis avasime esimese suure IKEA poe Tallinna lähistel asuvas Kurna külas. Kauaoodatud IKEA poes saavad kõik huvilised näidistesaalis jalutades inspiratsiooni koguda, restoranis kuulsaid rootsipäraseid lihapalle maitsta ja Rootsi toidukaupluses joogi- ja söögipoolisega tutvuda.

IKEA töötajad on entusiastlikud, ühtehoidvad ja kahe jalaga maa peal. Töökaaslastena on meil kõigil meeskonnas oma osa ja mis kõige tähtsam, me oleme võrdsed. Nii et liitu meie tiimiga ja muuda enda argipäevad rõõmsalt sinikollasekirjuks. Koos saame kõik asjad tehtud!

Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia) tööpakkumised