2023-08-23 14:48:55

Uus võimalus kandideerijate arvu suurendamiseks

26.03.2019

Uus võimalus kandideerijate arvu suurendamiseks

Konkurents vajalike töötajate järgi on erakordselt tugev – käesoleva aasta esimeses pooles kavatses uusi töötajaid värvata koguni 70% organisatsioonidest. Ka töövõtjate poolelt on huvi tööpakkumiste vastu suurem kui kunagi varem ja lähiajal plaanib töökohavahetust pea iga neljas töötaja. Pingeline tööturg nõuab muutusi tööelus ja näib, et töökorralduse paindlikumaks muutumine on aina kasvav trend.
Palgainfo Agentuuri sügisene tööturu-uuring näitas, et paindlik tööaeg on soodustus, mille pakkumata jätmine tekitab töötajates enim rahulolematust. Veelgi enam, on varasemad CVKeskus.ee uuringud näidanud, et paindlikuma töökorralduse soov on Eesti töövõtjate seas erakordselt suur – pooled töövõtjad on kodus töötamise nimel valmis isegi töökohta vahetama.

Loomulikult ei tähenda kodukontori pakkumise võimalus seda, et töötaja enam üldse kontoris ei peaks käima. Töövõtjad ootavad siinkohal lihtsalt paindlikumat töökorraldust, mis lubaks aeg-ajalt töötada ka väljaspool kontorit. Tegemist on igati mõistetava ootusega, kuna pajudel tänastel ametialadel ei ole enam tähtis tööl istutud töötunnid, vaid tulemused, produktiivsus, loovus ja loomingulisus – rangelt fikseeritud töökorraldusega on neid aga raske saavutada.
Kuidas siis ikkagi kandideerijate arvu suurendada?
Kui suudate pakkuda töötajatele võimalust töötada aeg-ajalt kodukontorist, ei tasu niivõrd tahetud soodustust varjata ja kindlasti tuleb välja tuua ka tööpakkumisel. Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee on nüüdsest võimalik tööpakkumise sisestamisel pärast töö asukoha valimist muuta aktiivseks ka lisasoodustus „Meil on võimalus aeg-ajalt töötada ka kodukontorist“. Kodukontori võimalusega tööpakkumistele tehakse automaatselt vastav märge ka tööpakkumise lisainfosse ja tööpakkumine ilmub eraldi ka kodukontori võimalusega tööpakkumiste lehel.
Kui vajate abi töötajate leidmisel või soovite lisainfot, siis pöörduge julgelt oma kliendihalduri poole või võtke ühendust meie värbamisspetsialistidega: info@cvkeskus.ee.