2023-08-23 14:48:55

Populaarseimad tööandjad oktoobrikuus

26.10.2020
Tööpakkumiste arvud on CVKeskus.ee tööportaalis 90% ulatuses taastunud tervisekriisi eelsele tasemele ja huvi nende vastu on väga suur. Pea pooltes Eesti ettevõtetes plaanitakse veel tänavu värvata ka lisajõudu, selgus värskest tööandjate küsitlusest. 

Käesoleva artikli tarbeks otsisime üles erinevate valdkondade kõige populaarseimad tööandjad ehk ettevõtted, kes on sel sügisel tööotsijatele suurt huvi pakkunud.
Harmet OÜ
Ehitusettevõte | Harjumaa (sh Keila)
Harmet OÜ tööpakkumised
Põhiliselt Skandinaavias elavaid kliente rõõmustavad moodulmajad on tehtud suure hoole ja armastusega ei kuskil mujal kui siinsamas Eestis. Kui soovid teha kvaliteetset tööd globaalselt konkurentsivõimelises ehitusettevõttes, siis vaata lähemalt, keda Harmet hetkel otsimas on. Ettevõtte tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal ning kokku töötab siin umbes 800 inimest.
Depo DIY EE OÜ
Ehituskaubad | Tallinn
Depo tööpakkumised
Läti populaarne ehituskett on edukalt avanud oma esimese kaupluse ka Tallinnas. Tule, liitu meeskonnaga ja vali ise, mis ametikoht Sind kõnetab.
PricewaterhouseCoopers AS
Finantsvaldkond | Tallinn
PricewaterhouseCoopers tööpakkumised
PricewaterhouseCoopers on maailma suurim professionaalset ärinõustamise teenust pakkuv firma, mille Eesti kontoris töötab üle 220 valdkonna tipptegija. Karjääri võid seal alustada ülikooliõpingute lõpusirgel olles praktikakohalt või juba kogenud spetsialistina. PwC töökasse ja mõnusasse meeskonda on alati teretulnud tegusad inimesed, kes soovivad saada osaks maailma ühest edukaimast rahvusvahelisest audiitor- ja ärikonsultatsioonide ettevõttest.
Tallinna Majanduskool
Haridus | Tallinn
Tallinna Majanduskooli tööpakkumised
Kui Sinu süda tuksub samuti elukestva õppimise rütmis ja sooviksid aidata Tallinna Majanduskoolil täita missiooni, milleks on tööturule vajalikke spetsialistide koolitamine, siis oled vägagi teretulnud.
Aqva Hotels OÜ
Hotellindus ja turism | Rakvere
Aqva Hotelsi tööpakkumised
Rakvere keskel asuv Aqva hotell pakub lõõgastust ja mõnusat ajaveetmist kogu perele ja otsib inimesi, kes soovivad spaas puhkajatele pakkuda suurepärast teenindust.
Bolt Technology OÜ
Infotehnoloogia | Tallinn, Pärnu
Bolt tööpakkumised
Kas Sa Bolt'iga oled sõitnud? Loomulikult! Bolt on maailmas üks kiiremini kasvav start-up, kes tegeleb transpordi valdkonna tuleviku ehitamisega. Ettevõte tegutseb rohkem kui 35 riigis ja seal leidub palju põnevaid väljakutseid erinevatel ametialadel.
Olerex AS
Jaekaubandus (Kütus) | Üle Eesti
Olerexi tööpakkumised
Olerex on eestimaine kütusefirma, mis pakub tööd 800 inimesele. Ilmselt oled Sinagi nende juures vahel ühe mõnusa peatuse teinud. Ka Sinul on võimalus liituda Olerex’i teenindustalentidega.
Selver AS
Jaekaubandus (Toidukaubad) | Üle Eesti
Selveri tööpakkumised
Kas teadsid, et Selveri kõige noorem töötaja on 16-aastane ja kõige vanem 84-aastane? Kui kaubanduse põnev maailm pakub Sulle huvi ja soovid anda oma panuse, et Selver oleks eestimaalaste jaoks igapäevaostude lemmikpaik, siis liitu meeskonnaga!
Weekend Eesti OÜ
Jaekaubandus (Mood) | Tallinn
Weekend Eesti tööpakkumised
Weekendis töötab üle 100 kogenud ja motiveeritud töötaja ning nad ootavad ka Sind enda juurde. Kui oled bränditoodete usku ning soovid, et ka teised leiaksid tee ilusate riiete ja jalanõude juurde, siis tule panustama nii kaupluste kui ka e-poe töösse.
LVM Kinnisvara OÜ
Kinnisvara | Tallinn, Tartu, Pärnu, Kuressaare
LVM Kinnisvara tööpakkumised
LVM Kinnisvara on 28 aasta jooksul teinud õnnelikuks üle 30 000 kliendi. Kui ka Sind paelub kinnisvara põnev maailm, Sinus on ambitsiooni kasvada, tahet teha tööd ja samal ajal pidevalt ka õppida, siis LVM Kinnisvara sooviks Sinuga tuttavaks saada.
Omniva
Logistika | Üle Eesti
Omniva tööpakkumised
Kuidas oleks kuuluda 2300-liikmelisse perekonda ning teha iga päev inimesi rõõmsaks? Omnivas saad teada! Väljakutseid on palju ja igav ei hakka kunagi. Võid töötada näiteks kontoris, suhelda vahetult klientidega postkontoris, sorteerida pakke ja kirju või viia neid kohale. Tule ja saa osaks meeskonnast.
Apollo Group OÜ
Meelelahutus | Tallinn, Tartu, Ida-Virumaa
Apollo tööpakkumised
Tere tulemast tõelisse meelelahutuse maailma, mille peategelase rolli saad ise endale valida. Raamatud, kinod, mahlabaarid, jäätisekohvikud, meelelahutuskeskused, Itaalia maitsed ja kiirtoidurestoranid - kõik see on Sinu ees valla, lihtsalt tule ja saa sellest osa!
Swedbank AS
Pangandus | Eesti, Läti, Leedu
Swedbank tööpakkumised
Finantsmaailm on muutumises ja see pakub põnevaid professionaalseid väljakutseid ning võimalusi nii tudengitele kui ka oma ala ekspertidele. Swedbank on klientide, töötajate ja ühiskonna suhtes avatud ja hooliv ning ootab enda juurde inimesi, kes neid väärtusi jagavad.
Halika Õunatalu OÜ
Põllumajandus | Põlvamaa
Halika Õunatalu tööpakkumised
Armas pereettevõte Põlvamaal on pühendunud ihu ja hingega maitsvate ja kodumaiste õunte kasvatamisse. Kui oled samuti mahlaste õunte fänn, siis tule neile appi.
Kaitseressursside Amet
Riigisektor | Tallinn, Tartu, Lääne-Virumaa
Kaitseressursside Ameti tööpakkumised
Tule suure missioonitundega inimeste sekka. Kaitseressursside ameti värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Ametikohtade valik on lai - alates köögi abitöölise kuni tarkvaraarendaja töökohani välja.
Tele2 Eesti AS
Telekommunikatsioon | Tallinn
Tele2 Eesti tööpakkumised
Kui Sind iseloomustavad omadused nagu avatus ja paindlikkus, oled valmis väljakutsetele julgelt vastu astuma ja Sulle meeldib teha asju teistmoodi, siis Sinu DNA ühtib Tele2 Eesti omaga. Vaata, mis neil Sulle pakkuda on!
Põhja-Eesti Regionaalhaigla SA
Tervishoid | Tallinn
PERH tööpakkumised
Tule, tööta spetsialistide keskel! Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese.
Baltic Restaurants Estonia AS
Toitlustus | Tallinn, Tartu
Baltic Restaurants Estonia tööpakkumised
Juba 17 aastat on toitlustusega tegelev ettevõte pakkunud eestimaalastele tervislikku ja mitmekesist lõunasööki. Hetkel töötab firmas üle 600 inimese ligi 138 erineval aadressil üle Eesti. Kui kirev toidumaailm tekitab Sinus elevust, siis oled oodatud meeskonda.
Norma AS
Tootmine | Tallinn
Norma AS tööpakkumised
Tesla, Audi, Bentley, Porsche ja paljud teised autovalmistajad vajavad Sinu abi. Tule, aita Normal toota autodele turvasüsteemi komponente.
USS Security Eesti AS
Turvateenused | Üle Eesti
USS Security Eesti tööpakkumised
Turvatunne on hindamatu väärtusega, seepärast on USS töötajad võtnud oma südameasjaks pakkuda oma klientidele just seda nii kodus, ettevõtetes kui ka üritustel. Kui tunned, et see kõnetab ka Sind, liitu meeskonnaga.
BLRT Grupp AS
Tööstus | Tallinn
BLRT tööpakkumised
BLRT Grupp on Läänemere piirkonna üks suurimaid tööstuskontserne, mis ühendab 52 tütar- ja 4 ühisettevõtet Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Venemaal ja Ukrainas. Tööd antakse ligikaudu 4000 spetsialistile.