2023-08-23 14:48:55

WEEKEND EESTI OÜ

http://www.weekendshoes.ee

Tööpakkuja tutvustus

WeekendShoes on kiiresti arenev, edukas, Eestis, Lätis ja Leedus parimate brändide jalatsite ning riiete jaemüügiga tegelev kauplustekett. Weekend Eesti OÜ on 100% Eestimaine ettevõte ja asutatud 2007 aastal Rakveres.
Meie missiooniks on muuta kvaliteetsete jalatsite ja riiete ostmine mugavaks, kiireks ja suurepärase klienditeenindusega kogemuseks. Meie esimene kauplus avati 2007. aastal ja tänaseks oleme kasvanud 11. kaupluse ja 3. e-poega kauplusteketiks. Meil töötab üle 150 kogenud ja kõrgelt motiveeritud töötaja, kes kõik panustavad klientide parema teeninduse ja e-kaubanduse arengu nimel.

E-kaubandus
Alustasime 2011. aastal Eestis ühena esimeste seas jalatsite internetimüügiga. Tänaseks oleme kasvanud Baltikumi juhtivaks jalatsite ja riiete e-poeks, mille tegevust toetavad meie füüsilised esindused, kuhu on võimalik e-poes olevaid tooteid proovimiseks tellida, ostetud tooteid ümber vahetada või tagastada.

2016. aastal avasime e-poe www.weekendshoes.lv Lätis ja 2017. aastal www.weekendshoes.lt Leedus.

Aastal 2020 tõime esimesena Baltikumis turule Kliki & Proovi teenuse, mille abil on klientidel võimalik mugavalt tellida kõiki e-poes müüdavaid kaupasid tasuta proovimiseks meie füüsilistesse esindustesse.

Auhinnad
2016. aastal võitis meie e-pood www.weekendshoes.ee Kaubandus.ee poolt korraldataval kasutajasõbarlikuma e-poe valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2019. aastal võitis meie Läti e-pood www.weekendshoes.lv iMarketings.lv poolt korraldataval Latvian Ecommerce Award 2019 valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2020. aastal võitis meie Eesti e-pood www.weekendshoes.ee Kaubandus.ee poolt korraldataval kasutajasõbarlikuma e-poe valimisel esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias ning ka konkursi Grand Prixi peaauhinna "Eesti kõige kasutajasõbralikum e-pood 2020".

2020. aasta sügisel võitis meie Läti e-pood www.weekendshoes.lv iMarketings.lv poolt korraldataval Latvian Ecommerce Award 2020 valimisel teist aastat järjest esikoha rõivaste ja jalanõude kategoorias.

2021. aasta alguses valiti meid Delfi.ee & E-Kaubanduse Liidu poolt korraldatud konkursil Eesti rahva lemmik e-poeks.

WEEKEND EESTI OÜ tööpakkumised