Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684115
Täielik (100%) kaugtöö võimalus

RKK kommunikatsiooninõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa, kaugtöö võimalus
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse (RKK) kommunikatsiooninõunik toetab RKK juhatust ja kommunikatsioonijuhti RKK kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalite sisustamisel ning teistes kommunikatsioonitöö ülesannetes.

RKK kommunikatsiooninõunik on hästi kursis välis-, kaitse- ja julgeolekupoliitikaga, oskab sõna seada nii artikliteks kui ka sotsiaalmeedia kanalites. Ta on meeskonnamängija, aga suudab ka oma kogemusele tuginedes iseseisvalt töötada, võtta vajadusel initsiatiiv ja korraldada asjad ära.

Peamised tööülesanded

  • RKK publikatsioonide (raportid, analüüsid, poliitikapaberid, lühiülevaated) kommunikatsioon
  • RKK kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine
  • RKK ürituste kommunikatsioon

Ootused kandidaadile

Vajalikud oskused

  • Veebi sisuhaldussüsteemide tundmine (Wordpress)
  • Sotsiaalmeedia haldamine
  • Uudiskirjade koostamine
  • Pildi- ja videotöötlus
  • Väga hea väljendusoskus eesti ja inglise keeles

Kasuks tuleb

  • Vene keele oskus
  • Pildistamisoskus
  • Ürituste korraldamise kogemus

Ettevõte pakub

  • Paindlik tööaeg

  • Kaugtöö võimalus

  • Puhkus 28 päeva

Tööpakkumise number
#684115