2023-08-23 14:48:55

Kes on Tartumaa, Lääne-Eesti ning Lääne- ja Ida-Virumaa parimad tööandjad?

20.01.2017

Eesti ihaldusväärseimad tööandjad 2017

Eesti ihaldusväärseimaks tööandjaks ehk ettevõtteks, kus eestimaalased enim töötada sooviksid, valiti tänavu Eesti Energia, keda hinnati enamikes piirkondades üle Eesti. Tartumaa töövõtjad valisid aga ihaldusväärseimaks tööandjaks hoopiski Playtech Estonia OÜ.
Tartumaa töövõtjate ihaldusväärseimate tööandjate edetabeli TOP10:
Koht - Nimi/kaubamärk
4. Skype Technologies OÜ
9. Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)
10. Transferwise Ltd Eesti filiaal
Tartumaa töövõtjad hindasid Playtech Estonia juures seda, et töötajad on hästi tasustatud, ettevõttes on head karjäärivõimalused ja seal on võimalik end teostada. Lisaks leidsid vastajad, et antud ettevõttes on õiglane ja motiveeriv juhtimisstiil ning töö kõrvalt jääb aega ka isikliku elu jaoks. Kümne parima tööandja sekka mahtusid ka ettevõtted, kes otseselt Tartumaal töökohti ei paku, kuid suudavad end tartumaalaste jaoks siiski piisavalt ihaldusväärseks muuta.
„Kuna head inimesed tahavad töötada heade juhtidega, siis on meie jaoks ka väga oluline juhtide kõrge pädevus ja sobiv juhtimisstiil,“ ütles Playtech Estonia personalidirektor Kristi Ansberg, kes lisas, et Playtech soovib olla töötaja- ja peresõbralik ettevõte. Ettevõte, mis arvestab töötajate pereelu, hobide ja muude isikliku elu aspektidega. „Kindlasti on töötaja sellevõrra ka õnnelikum ja rahulolevam oma töökohal, kui ta teab, et tööandja on mõistva suhtumisega ja väärtustab teda tervikuna, mitte ainult töö tegijana,“ rääkis Ansberg.
Lääne- ja Ida-Virumaa töövõtjad valisid ihaldusväärseimaks tööandjaks Eesti Energia, kuid esikolmikusse lisandus ka uus tulija.
Teise koha Lääne- ja Ida-Virumaa ihaldusväärseimate tööandjate edetabelis haaras Telia Eesti ja kolmandaks tõusis Viru Keemia Grupp. Esikümnesse lisandusid ka Fortaco Estonia ja Eesti Gaas.
Lääne- ja Ida-Virumaa töövõtjate ihaldusväärseimate tööandjate edetabeli TOP10: 
Koht / Nimi/kaubamärk
6. Fortaco Estonia OÜ
7. Skype Technologies OÜ
8. ABB AS
10. Eesti Gaas AS
Lääne-, Hiiu-, Pärnu- ja Saaremaa töövõtjad valisid ihaldusväärseimaks tööandjaks Eesti Energia, kuid esikümnesse lisandusid ka Wendre, Kalev, Elisa ja Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK).
Lääne-, Hiiu-, Pärnu- ja Saaremaa töövõtjate ihaldusväärseimate tööandjate edetabeli TOP10:
Koht - Nimi/kaubamärk
4. Skype Technologies OÜ
7. Transferwise Ltd Eesti filiaal
9. Elisa Eesti AS
10. Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK)