2023-08-23 14:48:55

Soovid töötada kodukontorist? 4 põnevat tööpakkumist

26.05.2021
Noppisime Sinu jaoks välja neli tööpakkumist, kus saad nautida töö tegemist mugavalt kodus olles.
 
IKEA Estonia tööpakkumine
TÕLKIJA
IKEA Estonia

Kas soovid olla IKEA hääl? Sinu missiooniks oleks kujundada IKEA brändi läbi suurepärase tekstiloome. Tõlgiksid erinevaid jaekaubandusega seotud tekste (tootekirjeldused, reklaamtekstid) inglise keelest eesti keelde ja tagaksid tõlketööde hea kvaliteedi.
Vaatan tööpakkumist »

 
Studio Moderna OÜ tööpakkumine
PÜSIKLIENTIDE MÜÜGISPETSIALIST
Studio Moderna OÜ

150 oma ala spetsialisti ootavad juba pikisilmi Sind enda juurde, et koos kasvada ja uusi mäetippe vallutada. Sulle soovivad nad usaldada oma kõige tähtsama vara – püsikliendid. Sinu ülesandeks saabki rõõmustada kliente ja pakkuda neile tuntud kaubamärkide suurepäraseid tooteid telefoni teel. Sinu töötasu sõltuks Sinu enda töö tulemustest!
Vaatan tööpakkumist »

 
Äriabiagentuur Missioon tööpakkumine
SEO JA DIGITURUNDUSE ASSISTENT
Äriabiagentuur Missioon

Äriabiagentuur Missioon aitab ettevõtetel läbi terviklike veebilahenduste saada edukaks. Kui Sul on huvi areneda SEO ja digiturunduse valdkonnas, julgust ja tahet suhelda igapäevaselt klientidega, oled järjepidev eesmärkide saavutamisel, siis klikka ja vaata tööpakkumist lähemalt.
Vaatan tööpakkumist »

 
Kontaktikeskus OÜ tööpakkumine
TELEFONIMÜÜGI KONSULTANT
Kontaktikeskus OÜ

Leiad ennast pidevalt sõpradega telefoni teel lobisemas? Miks mitte siis lobisemise eest ka palka saada! Kontaktikeskus otsib oma virtuaalsesse tiimi telefonimüüjaid, kelle jaoks pole ükski väljakutse liiga suur ja kes tahab saada hindamatu müügikogemuse võrra rikkamaks.
Vaatan tööpakkumist »