2023-08-23 14:48:55

7 põhjust, miks tulla haridus- ja karjäärimessile "Intellektika"

22.01.2019

7 põhjust, miks tulla haridus- ja karjäärimessile Intellektika

8. veebruaril toimub Tartus haridus- ja karjäärimess "Intellektika". Intellektika korraldajad annavad seitse head põhjust, miks tasub tulla messile tööandjatega suhtlema.
1. Üha enam jääb inimestevaheline vahetu suhtlus pigem tagaplaanile. Messil on võimalik aga kohtuda ettevõtete esindajatega ja küsida enda jaoks olulisi küsimusi. Mida rohkem küsid, seda rohkem teada saad. Vestluse käigus võivad välja kujuneda ka huvitavad teemad, mille peale esmapilgul ei pruugi tulla.
2. Hea kogemuse saab messilt siis, kui võtad aega ja katsetad. Messil on Sul võimalus erinevates tegevustes kaasa lüüa. Kõrvalt vaatamine võib olla küll huvitav, kuid mitte nii põnev kui ise kaasa tegemine. Näiteks toimuvad mitmed õpetlikud töötoad, kus saab teha õppekavadega seotud tegevusi ja proovida ameteid.
3. Messil on Sul hea võimalus tutvuda ühes kohas korraga mitmete ettevõtete ja organisatsioonide esindajatega. Mess on kompaktne, kus on esindatud erinevad teemad.
4. Messil saad kohtuda ka just oma valdkonna esindajatega või nende noortega, kes õpivad seal koolis, kuhu ise soovid õppima minna. Mess toob Sulle vajalikud kontaktid lähemale.
5. Messil toimuv programm annab lisaväärtust. Messiprogrammid on olulised, et saada paremini kätte info valdkonnas toimuvast. Intellektikal arutlevad esinejad aktuaalsetel ja ühiskondlikel teemadel hariduse-, karjääri- ning enesearengu valdkonnas.
6. Enese teadmiste ja oskuste proovilepanek annab head tagasisidet. Messil on võimalik osaleda mitmetes võistlustes.
7. Messil on avatud ettevõtlus- ja karjääriala, kus saad tutvuda erinevate praktika- ja töövõimalustega ning miks mitte kohtuda ka enda tulevase tööandjaga.