2023-08-23 14:48:55

Novembrikuu tööhoroskoop

18.10.2018

Novembrikuu tööhoroskoop

Loe, kes Sinu kolleegidest ümiseb salaja jõululaule, keda pärjatakse komplimentidega ja kes peaks hankima endale talismani.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Novembris voolab kohv lausa ojadena, kuid tundub nagu oleksid totaalselt talveunne vajunud. Ilmselt Sa ei julge mõeldagi, mis saaks siis, kui masin peaks rikki minema. Ehk tasub proovida aga mõnda muud meetodit ärkvel püsimiseks? Näiteks võiksid varuda enda töölaua sahtlisse kanget tumedat šokolaadi, millega end vahepeal turgutada või ehk mõjuks hästi hoopis väike jalutuskäik lõunapausi ajal? Haara mõni tore töökaaslane ka kaasa – saate samaaegselt meele värskeks ja muud asjad ka arutatud.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Selles kuus on tähtis lisaks tööle pöörata tähelepanu ka hobidele. Oled ilmselt nii mõnigi kord mõelnud trenni minna või pühendada õhtu käsitööle, kuid viimasel hetkel siiski loobunud mõne töise või muu pakilisema tegevuse kasuks. Arvesta, et talv on lähenemas ja kes see talvel enam ikka trenni teeb – viimane aeg on pühkida tolm kevadel ostetud tossudelt. Hobidega tegelemine toidab lisaks kehale ka hinge, mis vajab enne talve saabumist turgutust. Las muud asjad ootavad!
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Veel ei ole keegi märganud, et jõulud on juba Sinu südamesse tee leidnud. Novembri alguses on keskmisest suurem oht, et jääd „Talve võlumaa“ ümisemisega kolleegidele vahele. Suure tõenäosusega märkad pärast salmi „Lumememmed jalutavad paaris“ algust töökaaslase pilku. Ära muretse! Tegemist on jõululembelise kolleegiga. Ega teised oska novembri alguses veel kahtlustadagi ja arvavad endiselt, et see on Nublu uus lugu. Tagala kindlustamiseks tasub järgmisel päeval kolleegile paar piparkooki viia.
Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Novembrikuus on töökaaslased pidevalt lõbusas tujus, mis alguses ajab pisut närvi, kuid hiljemalt kuu teise teisipäeva kella kaheks hakkab hea tuju ka Sulle külge. Proovid küll kolleegidest eemale hoida, kuid nalja ja naeru kostub ka läbi seina. Haara võimalusel sarvist! Kuna pärleid ja mõtteteri lendab igast suunast, siis tasub Sul need kirja panna. Ehk saad hiljem lausa raamatu nendest välja anda ja sellega kena honorari teenida. Vaatame, kes siis naerab!
Lõvi (24. juuli – 23. august)
Aastalõpuga kaasnev kiire töötempo on ka Sind kätte saanud. Pane tähele, et olukord on väljunud kontrolli alt, kui Sa ei ole kella kümneks veel Facebooki jõudnud! Aeg on asuda tegutsema, et mitte aasta lõpus omadega täielikult kokku joosta. Miks mitte seadistada endale arvutisse lausa igatunnine meeldetuletus selle kohta, et peaks korra laua tagant püsti tõusma, ennast sirutama ning seejärel sukelduma sotsiaalmeediasse. Väike restart igas tunnis on just see, mida vajad.
Neitsi (24. august – 23. september)
Tähed näitavad, et kuu teise nädala lõpus võid saada ootamatult mõnelt lähimalt kolleegilt meeldiva komplimendi osaliseks. Selleks aga, et kindlustada komplimendi saamine, võid alustada juba kuu alguses ka ise teistele komplimentide tegemisega. Nii võidavad ju kõik!
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Vahel tunned töö juures olles, et kohe üldse ei jaksa ja vajaksid midagi head. Varu endale töölaua sahtlisse mõned maitsvad pähklid, mida vahepeal nosida. Ära muretse, keegi ei saa neist teada. Kui hing ei anna rahu, siis kleebi sahtli peale silt „Siin ei ole pähkleid!!!“. Võid pettemanöövrina ka ühe tühja paki sahtlisse jätta. Lisaks võiksid tööle võtta mõne mõnusa salli, pleedi või panna selga pehme ja sooja kampsuni. Kohe, kui tunned, et tööhoog hakkab raugema, keri ennast mõnusalt laua taga kerra ja usu, inspiratsioon tuleb peagi tagasi.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Kas Sul on oma talisman? Ei? Aga peaks olema! Tähed näitavad, et talismanide olemasolu soosib selles kuus raha, õnne, armastuse, päikese, armsate kutsikate ja kiisude, šokolaadi, jäätise, kaisukarude, kookide, suurepäraste filmielamuste, sõprade, hea une ja romantiliste õhtusöökide liikumist Sinu suunas. Võid selleks valida mõne ilusa kivi, ehte või kasvõi konnakujutise, millele vahepeal pai teha.
Ambur (23. november – 21. detsember)
Järjest pimedamaks muutuvad hommikud ei ole ikka üldse Sinu jaoks. Lähed magama, on pime, tõused üles, on ikka ümberringi pime. Hommikuse väsimusega ei tasu selles kuus võidelda, kuna see tekitab asjatut stressi. Mine lihtsalt vooluga kaasa. Seadistada meeldiv äratuskella helin – näiteks Karl-Erik Taukari laul „Kell kuus“ – ja siis on alati tunne, et vähemalt tund aega saab veel magada. Kui Sa just kella kuuest ei pea ärkama.
Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)
Novembris on suurepärane aeg kõikide uute mõtete ja tegude jaoks. Lähed kergesti kõikide uute algatustega kaasa – kasvatad vuntsi, roolis telefoni ei näpi, lähed kinno uusi filme vaatama, liitud trenniklubiga, osaled restoranide nädalal ja ühined kõikvõimalike uudiskirjadega. Tuleb üks ütlemata vinge kuu!
Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar)
Novembrikuus vajab suure tõenäosusega keegi kolleegidest Sinu abi. Võimalik, et tööle on tulnud mõni uus töötaja, kes vajab alguses rohkem tuge. Kuna oled teada-tuntud sõbralikkuse ja heatahtlikkuse poolest, siis ilmselt oled juba harjunud, et kui miski vajab tegemist, pööratakse pilgud Sinu poole. Iseenesest on see ju tore, kuna kõik teavad, et võivad Sinu peale loota. Etteruttavalt infoks, et uus töötaja ei oska kontorit õhtul valve alla seada ega ole veel julgenud üle küsida, kuid tahaks pärast nelja tööl oldud päeva lõpuks koju ka minna.
Kalad (20. veebruar – 21. märts)
See kuu tõotab tulla väga põnev. Meri hakkab jäätuma ja seetõttu hakkad aina rohkem lähedust otsima. Üpris loogiline tegelikult – kui ruumi on vähem, peab kokku hoidma. Kui just väga soe november ei tule (ilma on kahjuks võimatu ennustada). Seega on viimane aeg värsked moetrendid üle vaadata – selles kuus on Sul suur tõenäosus sattuda mõne silmarõõmu lähedusse.