2023-08-23 14:48:55

4 soovitust, kuidas muuta ettevõtte profiil silmapaistvamaks

24.08.2020

4 soovitust, kuidas muuta ettevõtte profiil silmapaistvamaks

Teie ettevõtte profiilileht Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee on kui tööandja visiitkaart tööturul – just sealt vaatavad paljud töövõtjad enne kandideerimist, missuguse tööandjaga on tegemist. Seetõttu tasub muuta see väikeste nippidega piisavalt atraktiivseks ja informatiivseks.

Tööandja profiili külastavad nii need, kes praegu tööotsingutel kui ka need, kes lihtsalt otsivad infot Teie ettevõtte kohta. Tööandja profiil toimib ka karjäärilehena, millele sattudes on Teil võimalik tekitada inimestes piisavalt huvi tellimaks teavituskirja, mis annaks neile märku, kui olete avaldanud mõne uue tööpakkumise.
Tööandja profiil
4 soovitust, mille abil saate luua silmapaistva profiililehe:

1.Ärge unustage lisada logo!
Kui Teie ettevõttel on olemas logo, siis tasub seda kindlasti ka tööandja profiili lehel näidata. See loob kohe esinduslikuma mulje ja nii ei mõju enam leht anonüümsena. Samuti saate panna oma logo iga avaldatud tööpakkumise ette, mida on näha nii profiili lehel kui ka tööpakkumiste voos.

Hea nipp: tööpakkumiste juures võite kasutada erinevaid logosid, kui postitate näiteks erinevate allüksuste või tütarettevõtete töökuulutusi.

2.Kus asub ettevõtte peakontor?
Lisades täpse aadressi, ilmub see ka all pool olevale interaktiivsele Google Maps kaardile, mis näitab profiiliga tutvuvale inimesele, kus piirkonnas asub Teie peakontor või juriidiline aadress.

3.Tööpakkuja tutvustus
Siin on Teie võimalus tuua välja ettevõtte ajalugu, kuid kirjeldada ka ambitsioone ja väärtusi. Andke lugejale aimu sellest, millega ettevõte tegeleb, mis on Teie missioon, kus töökohad paiknevad, mille poolest Te teistest erinete, milliste saavutuste üle olete eriti uhked, milline on meeskond, milliseid hüvesid töötajatele pakute – siin on õige koht ennast tööotsijatele n-ö müüa ja tekitada ettevõtte vastu suuremat huvi.

4.Tööandja pilt
Kasutage juhust ja näidake profiili külastajale tükike endast. Pildiks sobib hästi näiteks Teie ettevõtte ametlik pilt, tore grupipilt, mis tehtud mõnel pidulikumal koosviibimisel või foto, mis kirjeldab hästi ettevõtte valdkonda. Samuti on hea idee lisada pilt kontorist.

Silmapaistev profiili leht aitab suurendada potentsiaalsete uute kolleegide huvi Teie ettevõtte vastu. Andmete uuendamiseks logige lihtsalt sisse oma ettevõtte kontole ja profiili muutmise lingi leiate liikudes oma ettevõtte nimele või klikates pärast kontole logimist siia.

Erinevate tööandjate profiile saate sirvida klikates ettevõtte nimel tööandjate loetelus.

Küsimuste korral küsige julgelt abi oma CVKeskus.ee kliendihaldurilt!