Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #684295
Kaugtöö võimalus

Tööõnnespetsialist-büroojuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. jaanuar 2021
Kuulutus aegub: 5. veebruar 2021

Töö kirjeldus

Otsime säravat kolleegi, kes aitab hoolitseda Eesti Tervisemuuseumi töötajate eest ning luua ja hoida toetavat töökeskkonda.

Sinu tööülesanneteks on:

  • peresõbraliku tööandja tegevusmeetmestiku elluviimine
  • tiimiraamatu haldamine
  • õppiva organisatsiooni põhimõtete juurutamine ja koolituste korraldamine
  • head tuju ja meeskonnavaimu ülalhoidmine - inspireerivad tiimiüritused jms
  • töötervishoidu, -ohutust ja tervislikke eluviise puudutavad teemad
  • asjaajamise ja dokumendihalduse korrashoid
  • kontori haldamist puudutavad küsimused

Ootused kandidaadile

Orienteerud vabalt personalitöö valdkondades, oled seda õppinud ja/või selles vallas töötanud. Oled inimeste inimene. Sinuga on kerge ja hea suhelda ning oled alati sõbralik ja abivalmis. Oled nutikas ja kiire taibuga ning oskad leida vastuseid ka keerukamatele küsimustele. Sul on initsiatiivi ja julgust viia ellu värskeid ideid. Lähened väljakutsetele loovalt ja paindlikult, huvitud valdkonna trendidest. Sinu elurõõm toob ka hallil päeval päikese välja!

Pakume sulle tähendusrikast ja põnevat tööd (asenduskoht) kaasaegses organisatsioonis, abivalmis tiimi, kontorit Tallinna vanalinnas, tervislikku töökeskkonda, paindlikku tööaega, enesetäiendamise võimalusi ja mitmekesist hüvede paketti.

Kandideerimiseks saada CV koos motivatsioonikirjaga hiljemalt 5.02.2021 aadressile kadri(at)tervisemuuseum.ee

Tööpakkumise number
#684295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2021

Eesti Tervisemuuseum aitab suurel ja väikesel külastajal tundma õppida oma keha ja selle toimimist. Meie missioon on avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu, ning see, et Eesti inimene oleks tervem ja õnnelikum. Läbi esemete ning nende taga peituvate lugude loob Tervisemuuseum seoseid tervishoiu mineviku, oleviku ja tuleviku vahel.

Vaata rohkem