AvalehtTeenusedTeenused
Tööpakkumise avaldamine

Tööpakkumise avaldamine

CV Keskuse tööportaali on registreerunud suurim arv Eesti töövõtjaid ja uute kasutajate kasv on kaks korda kiirem kui lähimas konkureerivas tööportaalis. Ühele tööpakkumisele kandideerib keskmiselt 33 kandidaati.

CV Keskus on ka Eesti suurima külastatavusega tööportaal, mida kinnitavad nii Eesti juhtiv teabe- ja uuringuteenuste pakkuja Kantar Emori viimase kolme aasta Interneti baasuuringu tulemused, Palgainfo Agentuuri poolt korraldatavad Eesti suurimad töövõtjate iga-aastased uuringud kui ka SimilarWebi külastatavusstatistika.

Tööpakkumise avaldamise teenusega saate sisestada 30-päevase tööpakkumise Eesti populaarseimasse tööportaali. Aja säästmiseks on tööpakkumise sisestamise väljad ette antud. Lisaks saate tööpakkumise avaldamisel ligipääsu ka tööandjate valikulauale, mis aitab hallata kandideerijate CV-sid. Valikulaual saate hinnata CV-sid, saata neid ka kolleegile ülevaatamisele, edastada intervjuukutseid jm.

NB! Tööpakkumise avaldamine ei sisalda andmebaasi kasutamist.

Ühe 30-päevase tööpakkumise avaldamise hind on 249 EUR. Hinnale lisandub käibemaks 20%. Suuremate mahtude (mitme tööpakkumise ja/või mitmeks kuuks avaldamise soov) puhul kehtivad mahupõhised hinnasoodustused.

Lisainformatsioon klienditoe telefonil 699 7680 või e-posti teel klient@cvkeskus.ee.

Tööpakkumise avaldamiseks klikake nupul "Tööpakkumise sisestamine" või kontakteeruge klienditoega.

VIP tööpakkumised