Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #560552

Pärnu JK Vaprus otsib kogukonnajuhti

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kogukonnajuhi peamised ülesanded on:

  • pealtvaatajate arvu kasvatamine klubi mängudel läbi kogukonnatöö;
  • kontaktide loomine ja pidev suhtlus kohaliku kogukonnaga (koolid, lasteaiad, haridusasutused, ettevõtted, organisatsoonid jt);
  • kvaliteetse mängupäeva kogemuse väljatöötamine ja elluviimine klubi mängudel;
  • klubi identiteedi ja positsiooni tugevdamine piirkonnas;
  • progressi jälgimine, analüüsimine ja raportite esitamine klubile, Eesti Jalgpalli Liidule ja UEFA-le;

Nõudmised kandidaadile

Kogukonnajuhil peab olema:

  • väga hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus;
  • oskused ja teadmised erinevatest sotsiaalmeedia platvormidest (Facebook, Instagram, Youtube jt);
  • andmete töötlemis- ja analüüsimisoskused;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, Powerpoint jt);
  • valmidus ja oskused meeskonnatööks;
  • väga hea ajaplaneerimise oskus;
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas.

Kasuks tuleb:
  • juhiloa ja isikliku sõiduauto olemasolu;
  • vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Klubi pakub:

  • huvitavat, mitmekülgset, paindlikku, eneseteostust ja väljakutseid pakkuvat tööd;
  • ainulaadset võimalust enesearendamiseks Eesti tippklubis;
  • võimalust oma tööaega planeerida;
  • võimalust saada tööalast koolitust ja toetust valdkonna tippspetsialistidelt Euroopas.

Tööpakkumise number
#560552

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2018

KUNST, MEELELAHUTUS JA VABA AEG

Vaata rohkem