KLIENDITEENINDAJA
Tööpakkumise number #780114

1
T grupp OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhtlus bussijaamasid, pakiveoteenuseid ja piletimüüki puudutavates küsimustes telefoni, e-posti ja reaalajavestluse teel;

  • piletimüügi- ja pakiveoprogrammi tundmine (väljaõpe kohapeal);

  • müügi-, logistika- ja turundusosakonna toetamine;

  • isikuandmete käsitlemine.

Ootused kandidaadile

  • Suhtlustasandil eesti, inglise ja vene keele oskust;

  • head suhtlemis- ja kuulamisoskust;

  • rõõmsameelsust ja kohusetunnet tööülesannete täitmisel;

  • head arvuti kasutamise oskust;

  • kasuks tuleb varasem kogemus klienditeeninduses.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet ja erialaseid koolitusi;

  • mitmekesist ja vahetustega tööd;

  • karjäärivõimalust ja põhitasule lisanduvaid boonuseid;

  • stabiilset ja turvalist töökeskkonda;

  • sõbralikku ja lõbusat kollektiivi;

  • töökohta Tallinna kesklinnas.

Tööpakkumise number
#780114

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
27. mai 2022
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2022
KLIENDITEENINDAJA KLIENDITEENINDAJA

T grupp OÜ

T grupp OÜ koondab enda alla kolm brändi: Bussijaam, Cargobus ja Tpilet, et tagada parem sünergia ja kvaliteet erinevate liikuvusteenuste vahel. Bussijaam opereerib Tallinna, Tartu, Narva Fama, Rakvere ja Jõhvi bussijaamades. Cargobus on vanim Eesti turul tegutsev erakapitalil põhinev pakiveoettevõte. Tpilet on veebiplatvorm, mis pakub suurimat valikut bussipileteid sise- ja rahvusvahelistele liinidele.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 näd. tagasi
TULE KLIENDITEENINDAJAKS TALLINNA KRISTIINE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ
2 päeva jäänud
TULE KLIENDITEENINDAJAKS TALLINNA KRISTIINE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ
TULE KLIENDITEENINDAJAKS ÜLEMISTE KESKUSE INSTRU KAUPLUSESSE Instrumentarium Optika OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TALLINNAS JAHONTS EST OÜ
3 päeva jäänud
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA TALLINNAS JAHONTS EST OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 3
KLIENDITEENINDAJA SWISS concept OÜ
3
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA SWISS concept OÜ • Tallinn
Tallinn
KLIENDITEENINDAJA TÖÖKOHT TALLINNA PIIRES (LIIKUV) UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
Alates 1176 €/kuus
KLIENDITEENINDAJA TÖÖKOHT TALLINNA PIIRES (LIIKUV) UUSKASUTUSKESKUS MTÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki