2023-08-23 14:48:55

Milles peitub eduka müügi saladus?

16.06.2016

Best-Sales iga-aastaselt müügivõistluselt „Parim Müük 2014“ tõid nii kuld- kui hõbemedali koju CV Keskuse kliendihaldurid Sirli ning Martin.

Müügivõistluse võitnud CV Keskuse kliendihaldur Sirli Sinivesi peab oma müügisaladuseks lihtsust ning soovitab raamidest välja tulla. Võistluse finaalis oli võistlejate ülesandeks välja mõelda sõnumid ning hüüdsõnad, millest valmistati märgid ning mida võistlejad pidid osalejatele aktiivselt kohapeal müüma. Sirli oskused kogusid talle 323.50 eurot, mille ta annetas MTÜ-le Naerata Ometi.

MTÜ Naerata Ometi juhatuse esimees Kuno Kompus oli väga rõõmus, et neid on leitud ja otsustati toetada nende organisatsiooni. "Lähiaja suurim projekt on iga aastane jõulukampaania, kus külastame koos jõuluvanaga haiglate lasteosakondasid ja teeme neile kingitusi," ütles Kompus.

Miks töötajad lahkuvad?

Võistluse finalistid leidsid, et peamiseks motivaatoriks on müügis siiski läbipaistev palgasüsteem ning müügimees hakkab müüma siis, kui ta näeb ka suuremaid numbreid. Finalisti Martin Ivanovi sõnul peab müügiinimese palgasüsteem olema selge, kus piiriks on vaid taevas. Ka müügivõistluse võitja, Sirli, leidis, et just tasu on see, mis motiveerib ning paneb müügiinimese tegelikult tööle.

Kui ka Sinus on peidus müügiinimene, siis viska pilk peale parimatele müügivaldkonna pakkumistele
siin >>