2023-08-23 14:48:55

Tahad teha tööd kodukontorist? 5 põnevat tööpakkumist

12.05.2021
Noppisime Sinu jaoks välja viis tööpakkumist, mille puhul saad nautida töö tegemist mugavalt kodus olles. Kus on aga Sinu kodu, vali ise!
 
Samres Eesti tööpakkumine
ROOTSI KEELE OSKUSEGA KÕNEKESKUSE SPETSIALIST
Samres Eesti AS

Kui Sulle meeldib tohutult inimesi aidata, otsid ülipaindlikku töökohta ning räägid ja kirjutad rootsi keeles, siis see tööpakkumine on täpselt Sulle! Sinu parimateks sõpradeks saavad olema motivatsioon, enesedistsipliin ja stabiilne interneti ühendus. Töö ise on vägagi vaheldusrikas, seega iga Sinu tööpäev lõpeb selle tundega, et täna sai küll nii mõndagi korda saadetud.
Vaatan tööpakkumist »

 
Kontaktikeskus OÜ tööpakkumised
TELEFONIMÜÜGI KONSULTANT
Kontaktikeskus OÜ

Leiad ennast pidevalt sõpradega telefoni teel lobisemas? Miks mitte siis lobisemise eest ka palka saada! Kontaktikeskus otsib oma virtuaalsesse tiimi telefonimüüjaid, kelle jaoks pole ükski väljakutse liiga suur ja kes tahab saada hindamatu müügikogemuse võrra rikkamaks.
Vaatan tööpakkumist »

 
Studio Moderna OÜ tööpakkumine
KLIENDITEENINDUSE JA MÜÜGISPETSIALIST
Studio Moderna OÜ

150 oma ala spetsialisti ootavad juba pikisilmi Sind enda juurde, et koos kasvada ja uusi mäetippe vallutada. Sulle soovivad nad usaldada oma kõige tähtsama vara – püsikliendid. Sinu ülesandeks saabki rõõmustada kliente ja pakkuda neile tuntud kaubamärkide suurepäraseid tooteid telefoni teel. Ja seda kõike 7-tunnise tööpäeva jooksul.
Vaatan tööpakkumist »

 
Tulitec OÜ tööpakkumine
BIM KOORDINAATOR
Tulitec OÜ

Mõistad BIM lühendi salakeelt ja oled digitaalehituse huviline? Siis vaata siia. Kui Sul on varasemast ajast taskus ehitamise või projekteerimise kogemus ja mõistad ehitise infomudeleid (BIM - Building Information Modeling), siis suure tõenäosusega otsib Tulitec’i meeskond just Sind. Sellel ametikohal saad koordineerida, analüüsida ja pakkuda teistele tuge. Tundub põnev väljakutse?
Vaatan tööpakkumist »

 
Elisa Eesti AS tööpakkumine
TV MÜÜGISPETSIALIST
Elisa Eesti AS

Hei, Sina, tõeline tele- ja filmiekspert! Kui filmidest rääkimine ja ainuüksi mõtlemine paneb Sinu silmad elevusest särama, siis oled täpselt see, kellele antud suurepärane pakkumine on mõeldud. Tule, aita Elisa Huubil iga eestimaalase koju jõuda. Saad terved päevad läbi rääkida oma lemmikteemast ja tööd teha kasvõi Ruhnult, kui internet olemas.
Vaatan tööpakkumist »