Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701696
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

TV müügispetsialist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime Elisa TV tiimiga liituma

TV MÜÜGISPETSIALISTI

Sina, kui tele- ja filmiekspert oled alati kursis kõigega, mis väärt vaatamist. Sa naudid inimestega suhtlemist ja suudad suure entusiasmiga rääkida põnevatest sarjadest ja filmidest, mis just Elisa Huubi on maandunud. Sa tead, et sealt leiab igaüks endale uue lemmiku ja tänu sinu müügioskusele on peagi Elisa Huub kõigi meie TV-klientide kodudes.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame suurt telekavaatamise huvi, tahtmist tegeleda müügitööga ning head enesejuhtimisoskust.

Tööd saad teha paindliku ajaga, kas täis- või osakoormusega. Lisaks põhipalgale saad tulemustasu, tipptasemel töövahendid, tasuta mobiilse interneti ja 35 päeva puhkust. Samuti võid töötada kasvõi Ruhnult, kui netiühendus olemas on.

Tööpakkumise number
#701696

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. mai 2021

CVKeskus.ee klient

Elisas on iga Sinu tööpäev eriline.

Siin saab Sinu silmade sära ja Sinu isiklik energia vabalt möllata. Elisa on Eesti mõttes küll suur organisatsioon ja meil on kindlad töö- ja ametikohad ning kindlad eesmärgid, aga meil töötad Sa nii, kuidas ise planeerid ja Sulle sobib. Sina ise otsustad ja juhid, millised on Su päevad Elisas. Igas päevas on konkreetsed tegevused, mis Sa ära teed. Igas päevas on Sul head töökaaslased ja positiivsed kliendid. Sa ise märkad kõiki neid emotsioone ja detaile. Sina ise tead, mida Sa iga päev ära teed.

• Anname Sulle tiivad. Elisas saad olla Sina ise.

• Oleme tulemustele, mitte protsessidele orienteeritud

• Areneme pidevalt, töötades valdkonnas, mis areneb väga kiiresti

• Peame lugu töö ja eraelu tasakaalust.

• Väärtustame koostööd.

Tutvu Elisa töökultuuri ja erinevate töövaldkondadega ning vaata, kuidas me hoolitseme iga elisalase eest: www.too.elisa.ee

#tänaelisas

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020 Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vaata rohkem