2023-08-23 14:48:55

Rohkete karjäärivõimalustega eestimaine kauplustekett ootab Sind!

16.01.2017

Selver

1995. aastal esimese kaupluse avanud Selverist on tänaseks saanud tööandja üle 2400-le töötajale 47.-s kaupluses üle Eesti. Töötamine edukas eestimaises suurettevõttes pakub stabiilsust ja kindlust, aga ka võimalust end pidevalt arendada ja karjääriredelil edasi liikuda.
Ei ole olemas üht kindlat Selveri-töötajat: Selverist leiad nii õpingute kõrvalt lisaraha teenivad noored, kõrgete sihtidega karjääritegijad kui ka stabiilset ja turvalist töökeskkonda otsivad auväärses eas tublid töötajad. „Me anname noortele võimaluse siseneda tööellu, võimaldades tublimatel ettevõtte siseselt ametialaselt aina edasi ja edasi minna. Meil on töötajaid, kes on tulnud vaid kuuks-kaheks taskuraha teenima ja jäänud meiega aastakümneteks, andes iga päev oma panuse Selveri lipu kõrgelhoidmisesse, samal ajal individuaalselt edasi arenedes ja püüeldes aina uute eesmärkide täitmise suunas“, leiab Selveri personalispetsialist Kristi Aasa.
Selver pakub kindlat kvaliteeti ja sõbralikku suhtumist. Aga mitte ainult klientidele. Täpselt sama oluline on ka see, et töötajad tunneksid end meie juures hästi. Iga töötaja on Selveri jaoks unikaalne – võimaluse korral pakume töötamiseks kodulähedasemat kauplust, tunnustame ambitsioonikate meeskonnaliikmete püüdlusi ja aitame neil ettevõtte sees edasi liikuda. Me mõistame ka töötajaid, kellel on vahel vaja teha Selveris töötamises paus, olgu põhjuseks õpingud, eneseotsingud välismaal või soov end mõnes teises ettevõttes proovile panna. Ootame neid aga alati hea meelega meie juurde tagasi.
Kas Sina juba tead, kellena Sa töötada tahad või plaanid karjäärivahetust? Selveris avaneb Sul võimalus näha eduka kaubandusettevõtte toimimist ja sobiva töökoha võid leida üle 60 erineva ameti hulgast. Olgu selleks rõõmsameelne klientide teenindamine, pagaritoodete valmistamine, ostu- ja müügivaldkonnas töötamine või hoopis kaupluse juhtimine. Me hindame kõrgelt kõigi töötajate soovi ja tahet töötada koos ühes Eesti parimas kauplusteketis.