2023-08-23 14:48:55

Populaarseimad tööandjad 2021. aasta I kvartalis

27.04.2021
Värskest tööandjate seas korraldatud värbamistrendide uuringust selgus, et lausa 73% tööandjatest kavatseb sel aastal värvata endale uusi töötajaid ja rohkem kui kolmandik soovib luua uusi töökohti. See tähendab, et lisandumas on palju häid töövõimalusi.

Käesoleva artikli tarbeks otsisime üles erinevate valdkondade kõige populaarsemad tööandjad ehk ettevõtted, kes on selle aasta esimeses kvartalis tööotsijatele kõige enam silma jäänud.
Auve Tech OÜ
Autotööstus | Üle Eesti
Auve Tech OÜ tööpakkumised
Oled suur autode fänn ja nende keskel igapäevane töötamine oleks justkui unistuse täitumine? Kui soovid anda oma panuse meeskonna ambitsioonika eesmärgi nimel, milleks on pakkuda järjest keskkonnasäästlikumaid mobiilsuslahendusi, siis oled väga oodatud.
Transcom Eesti OÜ
B2B-teenused | Tallinn
Transcom Eesti OÜ tööpakkumised
Transcom WorldWide on üks Euroopa suurimatest klienditeeninduskeskustest. Kõnekeskusi on 52 ja nad tegutsevad 21-s riigis, kus töötab üle 29 000 töötaja. Selleks, et teha oma kliente rõõmsaks, pakutakse teenust lausa 33-s erinevas keeles. Seega kui Sul keeled suus ja suhtlemine meeltmööda, siis miks mitte liituda ühe suure rahvusvahelise ettevõttega.
Harmet OÜ
Ehitusettevõte | Harjumaa (sh Keila)
Harmet OÜ tööpakkumised
Põhiliselt Skandinaavias elavaid kliente rõõmustavad moodulmajad on tehtud suure hoole ja armastusega ei kuskil mujal kui siinsamas Eestis. Kui soovid teha kvaliteetset tööd globaalselt konkurentsivõimelises ehitusettevõttes, siis vaata lähemalt, keda Harmet hetkel otsimas on. Ettevõtte tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal ning kokku töötab siin umbes 800 inimest.
Tartu Ülikool
Haridus | Tartu
Tartu Ülikooli tööpakkumised
Oled alati tahtnud kogeda tõelist Tartu vaimu? Rahvusvahelise teadusülikoolina maailma parimate ülikoolide 1,2% sekka kuuluvas Tartu Ülikoolis saad seda kindlasti tunda ja näha väga lähedalt. Lisaks saad töötada õlg õla kõrval oma ala parimate asjatundjatega.
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
Infotehnoloogia | Tallinn
Registrite ja Infosüsteemide Keskuse tööpakkumised
Kuidas saaksid mõjutada oma tööga pea iga eestimaalase elu? Väga lihtne, tuleb tulla tööle unikaalsesse ja Eesti suurimasse riigiinfosüsteemidele orienteeritud riigiasutusse. Meeskonnas töötab üle 270 erialaprofessionaali, kas tuled kampa?
Kaup24
Kaubandus | Tallinn
Kaup24 tööpakkumised
E-poena tegutsev Kaup24 on aastate jooksul võitnud paljude online-ostjate südameid, kuna pakutav sortiment on lai ja enam kui 330 000 toote seast leiab üldiselt ka kõige nõudlikum klient endale sobiva. Kaup24 ambitsioonikas meeskond on laienemas, seega kui tahaksid kuuluda nende sekka, on õige aeg haarata uus töö rahvusvahelises ettevõttes.
Depo DIY EE OÜ
Kaubandus (Ehituskaubad) | Tallinn
Depo tööpakkumised
Läti populaarne ehituskett on edukalt avanud oma esimese kaupluse ka Tallinnas. Tule, liitu meeskonnaga ja vali ise, mis ametikoht Sind kõnetab.
Circle K Eesti AS
Kaubandus (Kütus) | Üle Eesti
Circle K Eesti AS tööpakkumised
Circle K-s on võimalik töötada mitmetel põnevatel ametikohtadel nii teenindusjaamades üle Eesti, Tallinnas asuvas kontoris kui ka rahvusvahelistel positsioonidel eri riikides.
Weekend Eesti OÜ
Kaubandus (Mood) | Tallinn
Weekend Eesti tööpakkumised
Weekendis töötab üle 100 kogenud ja motiveeritud töötaja ning nad ootavad ka Sind enda juurde. Kui oled bränditoodete usku ning soovid, et ka teised leiaksid tee ilusate riiete ja jalanõude juurde, siis tule panustama nii kaupluste kui ka e-poe töösse.
No Bananas (Get Fresh Estonia OÜ)
Kaubandus (Toidukaubad) | Üle Eesti
No Bananase tööpakkumised
Töö magusate ja värvikirevate marjade keskel? Jah, palun! No Bananas on tegelenud marjade müügiga juba alates 1996. aastast ja on üles otsinud need kõige-kõige magusamad mammud, mis kliente rõõmustavad ja pärast igat ampsu naeratuse näole toovad. Kui hingad samas rütmis ja oled suur marjade sõber, siis oled vägagi meeskonda oodatud, sest see töö on ju puhas maasikas!
Bonava Eesti OÜ
Kinnisvara | Tallinn
Bonava Eesti OÜ tööpakkumised
Bonava on tegutsenud Eesti turul juba üle 15 aasta. Selle ajaga on nad jõudnud arendada palju uusi kodusid ja teha õnnelikuks üle 2200 kliendi. Kui kinnisvara ja ehituse valdkond tundub ka Sinu jaoks sütitav ja soovid olla osa Bonava eduloost, siis oled oodatud.
Genius Sports Services Eesti OÜ
Meelelahutus | Tallinn
Genius Sports Services Eesti OÜ tööpakkumised
Selles ettevõttes keerleb kõik spordi, tehnoloogia ja meelelahutuse ümber. Tegu on rahvusvahelise ettevõttega, kelle peakontor asub Londonis, kuid tehnoloogia meeskonnad on koondunud Tallinnasse ja Vilniusse. Seega kui IT on Sinu kirg ja sport Sinu hobi, siis Genius Sports’is saad need kaks omavahel suurepäraselt ühendada.
Luminor Bank AS
Pangandus | Tallinn
Luminor Bank AS tööpakkumised
Luminor on umbes 900 000 kliendi ja 2300 töötajaga suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja Baltimaades. Nende väärtusteks on uudishimu, koostöö ja sihikindlus, sest oma igapäevatööga tahetakse muutuda järjest paremaks ja klientide jaoks heaks partneriks. Panganduses on karjäärivõimalusi mitmeid, tule haara vaid võimalusest kinni.
Maksu- ja Tolliamet
Riigisektor | Üle Eestia
Maksu- ja Tolliameti tööpakkumised
Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev Maksu-ja tolliameti ülesanne on koguda kokku riigi maksutulud, kontrollida tollipiiri, kaitsta ettevõtjaid ebaausa konkurentsi eest ning abistada inimesi maksude tasumisel ning tolliformaalsuste täitmisel. Kas ka Sina soovid teha tähendusrikast tööd Maksu- ja tolliameti meeskonnas?
Tele2 Eesti AS
Telekommunikatsioon | Tallinn
Tele2 Eesti tööpakkumised
Kui Sind iseloomustavad omadused nagu avatus ja paindlikkus, oled valmis väljakutsetele julgelt vastu astuma ja Sulle meeldib teha asju teistmoodi, siis Sinu DNA ühtib Tele2 Eesti omaga. Vaata, mis neil Sulle pakkuda on!
SYNLAB Eesti OÜ
Tervishoid | Tallinn
SYNLAB Eesti OÜ tööpakkumised
Enam kui 25-aastase valdkonna kogemusega SYNLAB’is töötab üle 400 töötaja, tänu kellele tehakse aastas laborites üle 8,5 miljoni analüüsi. Mahult on SYNLAB suurim meditsiinilabor Eestis, kes teeb koostööd nii era- kui äriklientidega. Meeskond võtab alati rõõmuga vastu uusi tervishoiust vaimustuses olevaid inimesi. Kui oled üks neist, siis vaata ehk on SYNLAB just praegu Sind enda juurde otsimas.
Eesti Leivatööstus AS
Toiduainetööstus | Tartu
Eesti Leivatööstus AS tööpakkumised
Kommi, leiba, torti? Jah, seda kõike saab Eesti Leivatööstusest, sest just seal valmivad isuäratavad pagari- ja kondiitritooted. Tule pagariks, pakendajaks, müügiesindajaks või näiteks elektrikuks ja aita oma tööga imelistel toodetel klientide lauale jõuda.
DPD Eesti AS
Transport | Üle Eesti
DPD Eesti AS tööpakkumised
Standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkuja DPD südameasjaks on toimetada kõik pakid turvaliselt ja kiirelt seda ootava kliendini. Töö DPD-s on mõnusalt tempokas ja pidevad muutused hoiavad Sind elevil ja värskena. Kui oled samuti „Teeme ära!“ suhtumisega, siis sobid meeskonda ideaalselt.
Viking Security AS
Turvateenused | Üle Eesti
Viking Security AS tööpakkumised
Turvatunne on ju hindamatu väärtusega ja just seda pakubki Viking Security oma klientidele. Ettevõttes töötab ligi 370 inimest ja see kuulub 100% Tallinna Kaubamaja Grupp AS-ile. Töötajaid hoitakse rõõmsana hästi toimiva motivatsioonisüsteemi ja turvasektori keskmisest kõrgemate palkadega, mis aitab neil leida oma ettevõttesse ainult parimaid kolleege. Tuled ka?
Metaprint AS
Tööstus ja tootmine | Üle Eesti
Metaprint tööpakkumised
Kui te ei ole varem kohtunud, siis saame tuttavaks – Metaprint on Eesti päritolu metallpakendeid tootev ettevõtete grupp. Tõeliseks maailma muutmiseks on neil abiks hoolikalt valitud ja kõrge pühendumisega meeskond, kelle üle on nad ise väga uhked. Tule Sinagi, kui soovid osa võtta ettevõtte loost ning võta kaasa oma parim: väärtused, hooliv suhtumine ning valmisolek põhjalikeks koolitusteks.