2023-08-23 14:48:55

Septembrikuu tööhoroskoop

29.08.2018

Septembrikuu tööhoroskoop

Vaata, mida ennustavad töötähed Sulle septembrikuuks. Kes saab ametikõrgenduse, kes aga peab asuma uutele otsingutele.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Sellel kuul on suur tõenäosus, et Sinu ülemus jagab Sulle mõne tööülesande. Kui Sa sellega hästi toime tuled, võib see tähendada, et töö saab tehtud. Kahjuks ei välista tehtud töö võimalust, et Sul tuleb veel tööd teha.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
September võib ju tähendada uute teadmiste kogumise algust, aga mitte Sinu jaoks – Sina kinnistad juba olemasolevaid oskusi, ent ei õpi midagi juurde. Sellest ei tasu end heidutada lasta, sest ülemus on väga rahul, et teed kohusetundlikult Sulle ettenähtud töölõike, ega küsi liigselt küsimusi. Oled kindlasti tublide töötajate nimekirja tipus!
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Kuu esimese esmaspäeva, hiljemalt teisipäeva lõunapausil jõuab Sinuni ilmutus, et on aeg hakata uut tööd otsima. Ja põhjusega, sest ületöötamise oht suureneb märgatavalt 18. septembri paiku (+/- 3 päeva). Ole hoiatatud, et uue töökoha valimine saab olema küll lühike, ent intensiivne protsess, sest korraga avastad end kolme konkursi lõppvoorust!
Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Kuu kolmandal nädalal tunned vastupandamatut soovi oma ülemusele öelda, et Sul on tööl igav ja otsid uusi väljakutseid. Ole valmis selleks, et ees võib oodata uute tööülesannete laviin ja korraga avastad end kolme inimese tööülesandeid täitmast – teised töökaaslased on ootamatult Saaremaale spaasse sõitnud!
Lõvi (24. juuli – 23. august)
Võid juba eos tunda, et september pole päris Sinu kuu, ent ära muretse, september tervikuna saab olema tööalaselt väga edukas – nimelt oled suurema osa kuust puhkusel ega tegele absoluutselt töö tegemisega!
Neitsi (24. august – 23. september)
Sind saadab septembrikuu esimesel kümnepäevakul tungiv soov teha töö tegemisest pidevalt pause. Soovitame järgnevat: ammuta energiat töökaaslastest ja vaata, kuidas nemad hoolega tööd teevad. Vahepeal kiida neid mõttes tubli panuse eest. Ära sa seda kõva häälega muidugi tee. Kui töökaaslaste töötegemisest enam jälgida ei viitsi, siis ongi jälle aeg uut tassitäit kohvi minna tegema!
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Suhtu töötegemisse mõõdukalt! Eriti igal esmaspäeva hommikul, teisipäeva ja kolmapäeva pärastlõunal ning neljapäeva ja reede varajasel õhtupoolikul. Võid tunda kerget ärevust, et sa 100% tööle pole pühendunud, ent ära muretse, see tunne läheb mõne aja pärast üle!
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
September pakub uusi ja põnevaid võimalusi – kohvinurgas saab vähemalt poole kauem aega veeta võrreldes suvega, mil kolleegid puhkusel olid. Nüüd on aeg pühendada kogu oma energia kaastöötajatega suhtlemisele, et saaksid ikka täieliku ülevaate, kuidas möödusid nende puhkused, mida nad ikkagi puhkusereisi kolmandal hommikul lõunaks sõid ning kuidas kass end kodus vahepeal üleval pidas. September pole kindlasti kuu, kus töö tegemisse liiga tõsiselt suhtuda – ka ülemus käis alles puhkusel ja vajab sisseelamiseks kindlasti aega!
Ambur (23. november – 21. detsember)
September pakub sulle põnevaid tööülesandeid, aga ka katsumusi – kuidas need ilma suurema tähelepanuta kolleegidele edasi delegeerida. Püüa leida uusi võimalusi, kuidas väsitavast töötegemisest hoiduda. Võid seista silmitsi olukorraga, kus pead oma kolleegidele, kellele Sa äärmiselt diskreetselt osa tööd oled delegeerinud, viisakalt aitäh ütlema. Soovitav on varem harjutama hakata. Soovitavalt ikka töö ajal!
Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar)
Sel kuul võid seista silmitsi keeruliste olukordadega. Nimelt võivad lärmakad töökaaslased Sulle palju meelehärmi põhjustada. Püüa tekkinud olukorrale rahulikult läheneda ning selle asemel, et nende peale karjuma hakata, lahku rahustavaks jalutuskäiguks ja tule tagasi. Vajadusel korda tunni aja pärast uuesti. Aeg on äärmiselt soodne tööl kõige kaugematesse kohtadesse kõndimiseks, et vahetada infot, mida saaksid ka kiirelt telefonis või arvutis vahetada.
Veevalaja (21. jaanuar – 19. veebruar)
September on veevalajatele hea aeg. Eriti kuu viimased kaks nädalat. Leiad palju rahulikke hetki, mil tööstress jätab Su maha ning kolleegidki peavad end igati viisakalt üleval. Tõenäosus, et Sinuga juhtub midagi väga head, on keskmisest suurem! See on tingitud loomulikult Veenuse paiknemisest, aga ka sellest, et oled kahenädalasel puhkusel.
Kalad (20. veebruar – 21. märts)
Sinu otsene ülemus võib septembri esimestel päevadel käituda väga kummaliselt ja paluda Sul lõpetada töö ajal kõrvaliste asjadega tegelemine. Tõenäoliselt on ta lihtsalt kade – ole edaspidi lihtsam hoolsam ja mine oma sõbrannaga sõnumite vahetamiseks tualettruumi!