2023-08-23 14:48:55

3 põhjust, miks peaks Sinu CV olema alati uuendatud

15.06.2018

3 põhjust, miks kandideerimisega mitte viivitada

Kas on Sinuga ehk juhtunud, et näed viimasel hetkel suurepärast tööpakkumist, ent mida Sul ei ole, on kaasajastatud CV-d? Kui Sa pole sellisesse olukorda veel sattunud, siis tea, et see võib siiski juhtuda mistahes hetkel – pole üldse võimatu, et Sinu unistuste töö on mõne lähedalasuva nurga taga juba ootamas! Loomulikult võid ka praegu olla oma ametikohaga väga rahul ega plaanigi töökohta lähitulevikus vahetada. See on suurepärane, ent uuendatud CV võiks Sul siiski olemas olla! Miks, Sa küsid?
1. Sa ei tea kunagi, mida tulevik toob!

Võib-olla satud toidupoes kokku oma endise kolleegi või lapsepõlvesõbraga ja jutt läheb uuele väljakutseid pakkuvale võimalusele. Leiate lühikese jutuajamise tulemusel, et just Sina võidki olla see õige inimene, kes on nende meeskonnast puudu. Nüüd aga selle asemel, et hakata õhtul kodus oma viie aasta tagust CV-d kaasajastama, saad uuendatud CV esimesel võimalusel teele saata!

2. CV pidev uuendamine on mugav!

Kui hoiad oma CV uuendatuna, ei pea Sa seisma silmitsi ebamugava olukorraga, kus CV saatmisega on mingil põhjusel kiire, ent kuidagi ei meenu, millal ja millises mahus sai näiteks erialaseid täiendkoolitusi võetud. Panusta vaid mõned minutid aeg-ajalt CV uuendamisse ja saad võtta õigel hetkel oma CV lahti, vaadata üle, kas kõik vajalik on CV-s olemas ning seda kasutada. Selline lahendus on palju mugavam, kui hakata mälusoppides või lõpututes e-kirjades ringi sobrama ja vajalikku infot otsima!

3. CV uuendamine aitab saavutustel silma peal hoida!

CV peegeldab Sinu tööalaseid saavutusi ja annab hea ülevaate juba omandatud oskustest. CV on mõnes mõttes nagu praktiline teejuht, mis tuletab meelde, et nii palju on veel saavutada ja areneda, ent ka seda, et oled juba tubli tee maha käinud. Loodetavasti Sulle meeldivas suunas!