2023-08-23 14:48:55

Uus värbamisteenus! Ekspressvärbamine aitab leida uued töötajad kiiresti ja murevabalt

27.07.2020

Ekspressvärbamine aitab leida uued töötajad kiiresti ja murevabalt

Hiljutisest tööturu-uuringust selgus, et 43% tööandjatest kavatseb lähikuudel alustada personaliotsinguid ja 15% luua uusi töökohti. Ka paljud töövõtjad on töökohti vahetamas, mis on mitmekordistanud kandideerimiste arve. Selleks, et mõne olemasoleva töötaja ootamatu otsus edasi liikuda ei seiskaks Teie ettevõtte kõiki tööprotsesse ja uue kolleegi leidmine toimuks võimalikult kiiresti, tasub kaaluda värbamisekspertide abi kaasamist.
Värbamisspetsialist on oma ala ekspert, kes tegeleb päevast päeva erinevate personaliotsingutega, on vilunud intervjuude tegija ning omab head tunnetust inimeste ja ettevõtete omavahelise sobivuse osas. CVKeskus.ee värbamisspetsialistid viivad aastas läbi tuhandeid tööintervjuusid ning aitavad paljudel tööandjatel muretult ja edukalt personaliotsinguid läbi viia.

Kaasates värbamisspetsialisti ja kasutades ekspressvärbamise teenust tuleb Teil tööandjana anda vaid teatepulk üle ja jääda ootama tulemust. Teenusel puudub ettemaks ja tasumine toimub siis, kui Teile sobilikud kandidaadid on leitud.

Uus värbamisteenus sisaldab:
> Tööpakkumise sisu koostamist ja avaldamist Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee.
> Tööpakkumise esiletõstmist.
> Kandideerimiskutsete edastamist potentsiaalsetele kandidaatidele.
> Intervjuud sobilike kandidaatidega (telefon või Skype).
> Tagasiside saatmist mittevalituks osutunud kandideerijatele.
> Igakülgset infovahetust kliendiga.

Kogenud CVKeskus.ee värbamisspetsialist haldab kogu värbamisprotsessi ja edastab kliendile lõppvaliku tegemiseks sobivaks hinnatud kandidaatide CV-d koos kokkuvõtliku ülevaatega intervjuudest. Värbamisteenuse kestvus on kokku 3 – 5 nädalat.

Teenuse kohta lisainformatsiooni saamiseks võtke julgelt ühendust e-maili hr@cvkeskus.ee või telefoni teel +372 699 7681.

Tutvuge teenusega lähemalt siit.

Tähelepanu! Igale päringule lähenetakse individuaalselt ja hinnatakse otsingu õnnestumist vastavalt tööturu olukorrale.