2023-08-23 14:48:55

Personaliotsingutel küsi abi CV Keskuse värbamisspetsialistidelt

22.05.2017

Personaliotsingutel küsi abi CV Keskuse värbamisspetsialistidelt

Kui Sinu meeskonnas on juba olemas personaliinimene, siis tõenäoliselt töötad suuremas ettevõttes kui kõigega-korraga-tegelevas kolme-sõbra-startupis. See aga ei tähenda, et peaksid tingimata ise värbamisega tegelema. CV Keskuse värbamisosakonnal on mitmeid kliente, kes vaatamata oma väiksusele ja majasisesele ressursile soovivad, et aitaksime just nende meeskonda sobivate töötajate otsinguil. Miks? Sest see võimaldab neil tegeleda inimeste hoidmisega ja panna olemasolev personaliressurss tööle ettevõtte toimimise parendamiseks ja igapäevatöö sujuvamaks korraldamiseks.
Miks kaaluda partnerina aga just CV Keskuse värbamisspetsialiste?
1. Värbamiskonsultantidel on ligipääs Eesti suurimale töövõtjate andmebaasile
Lisaks Eesti suurimale CV-de andmebaasile, on CV Keskuse värbamisosakonna pikaaegne kogemus loonud otsekontakte oma ala spetsialistide, aga ka kõrgkoolidega, kelle poole saame oma otsingutel pöörduda. Viimaste aastate jooksul oleme klientidele leidnud tuhandeid sobilikke kandidaate.
2. Meie värbamiskonsultandid on tööturul toimuvaga kursis
Värbamisosakonnas tegeleme igapäevaselt personaliotsingutega, mis ei tähenda vaid CV andmebaasis klikkimist, erialafoorumitest sobilike kandidaatide otsimist ja otsepakkumiste tegemist, vaid ka seda, et me tõepoolest oleme tööturu hetkeolukorraga kursis. Sa saad meid usaldada Sinu jaoks olulistes küsimustes – millist palka peaksid loodaval ametikohal pakkuma, millise profiiliga töötaja peaksid enda kollektiivi võtma, millisel ajal peaksid otsingu käivitama.. Me aitame Sind igal sammul, et värbamine oleks kiire ja muretu.
3. Sa võidad ajas
Värbamine on teenus. Ja teenus eeldab kompetentsi. Seda meil tõepoolest on, sest CV Keskuse värbamiskonsultandid on valdkonnas igapäevaselt aktiivselt tegevad ja seetõttu teavad, kuidas optimeerida projektidele kuluvat aega ning hoida seda mõistlikes piirides. Nii nagu enamik inimesi usaldab kingade parandamise või juuste lõikamise spetsialistide hoolde, on üha enam ettevõtteid ostmas sisse oskusi ja teadmisi, mis aitavad neil samal ajal tegeleda oma ettevõtte juhtimise ja arendamisega. Värbamine on teenus, mis aitab ettevõtetel oma aega ja energiat kokku hoida.
4. Me kõnetame värbamisel sihtrühma
Tihe konkurents tööturul tähendab seda, et üha olulisemaks muutub see, kuidas oma sihtgruppi kõnetada, millises kanalis olla aktiivne, kuidas väärtuspakkumist edasi anda. Omades aastatepikkust kogemust värbamismaastikul, aitame luua just Sinu sihtgrupile mõeldud kuulutuse, teame, kuidas kõnetada potentsiaalseid kandidaate ning kuidas müüa Sinu ettevõtet ja väärtust, mida oma töötajatele pakud. Meil on kogemusi tootmistöötajate värbamisest eriala tippspetsialistide ja regioonijuhtideni ning oleme lahkelt nõus ka Sinuga enda teadmisi jagama ja rätsepatööna värbamisprojekti kokku nõeluma ja läbi viima.
5. Mõne jaoks takistus, meie jaoks väljakutse
Kogemus näitab, et on lihtsamaid ja on keerulisemaid projekte. Olgu põhjuseks ettevõtte maine tööturul, väike palganumber või hoopis soov viia protsessi läbi anonüümselt. Me teame, et mõne töötaja otsinguks võibki kuluda kuid, kuid pikk protsessi kestus on tulemust tõesti väärt, sest ettevõtted leiavad just selle puuduva pusletüki, keda on pikalt otsitud. Värbajatena hindame alati tööturu hetkeolukorda ja oskame Sulle anda kohe nõu, milline on konkreetse protsessi iseloom – kas on lootust leida uut töötajat näiteks nädalaga või peaks arvestama mõne kuuga. Ilma eelnevate teadmisteta on sellist hinnangut väga raske anda ja nii võibki juhtuda, et otsingutega alustatakse liiga hilja või sootuks valel ajal (kui tegu on näiteks hooaegadest sõltuva tööga).
Meil on CV Keskuse värbamisosakonnas palju teadmisi tööturul toimuvast, kogemusi väga eriilmeliste projektidega ja siiras soov teha seda tööd. Seega, kui vajad abi personaliotsingutel, võta julgelt ühendust.