2023-08-23 14:48:55

Bang & Bonsomer Eestis alustasid tööd ühe asemel kaks spetsialisti

15.04.2024

Bang & Bonsomer Eesti AS digiturunduse assistendiks kandideeris kokku pea 400 töövõtjat, mille tulemusel õnnestus CVKeskus.ee värbamiskonsultandil leida ettevõtte meeskonda kaks tugevat spetsialisti. Suur kandideerijate hulk tähendas, et värbamiskonsultant pidas koguni 17 töövestlust nädalas.

Kui uurisime, miks Bang & Bonsomer valis just CVKeskus.ee värbamisteenuste partneriks, vastas ettevõtte esindaja, et CVKeskus.ee maine turuliidrina Eestis ja varasem positiivne kogemus olid määrava tähtsusega. 

“Kogu protsess ja koostöö CVKeskus.ee värbamiskonsultantidega oli meeldiv ja hästi organiseeritud. Minule jäi kogu firmast väga hea mulje ja tulemus ületas ootuseid,” selgitas Bang & Bonsomer Eesti AS esindaja Aet Jässi koostööd.

17 vestlust nädalas

“Häid kandidaate oli väga palju ja see tõi meile rohkelt töövestlusi. Teostasin 17 kohtumist nädalas, et leida kõige sobivam inimene otsitavale ametikohale,” kirjeldas värbamisprotsessi CVKeskus.ee värbamiskonsultant Anu ja lisas, et peamine eesmärk oli leida töötaja, kes jagaks ettevõttega samu väärtuseid ja sulanduks seeläbi kiirelt meeskonda.

Töö leidis mitte üks, vaid kaks kandidaati

Kogu värbamisprotsessi tegi eriliseks mõtteviis, et tõeliselt häid kandidaate ei tohi lasta raisku. Nimelt oli projekti lõpetuseks jäänud sõelale kaks kandidaati, kellest tööd pakuti mõlemale.

“Meil õnnestus tööle saada õige inimene otsitavale ametikohale ja veel teinegi väga tugev kandideerija, kes jagas ettevõttega samu väärtusi,  oli veidi teistsuguse profiiliga ja sobis seeläbi suurepäraselt samas ettevõttes uuele loodavale ametikohale,” ütles Anu.

Bang & Bonsomer Eesti AS esindaja sõnul on mõlemad värvatud kandidaadid ennast tänaseks tõestanud ja nendega ollakse väga rahul.

Aitäh usalduse eest, Bang & Bonsomer Group!

Bang & Bonsomer Group on materjalitehnoloogia ettevõte, mis on tuntud innovaatilise materjalitehnoloogia ettevõttena, mille pärand ja teadmised tulevad aastast 1927. Bang & Bonsomer Groupil on 300 töötajat 11 riigis. Ettevõtte peakontor asub Soomes.

 

Estonian job sites traffic