Finantsanalüütik
Tööpakkumise number #834556

Utilitas OÜ
Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED

  • ettevõtte ?nantstulemuste ja tegevusnäitajate analüüs
  • ?nantsplaanide ja projektide analüüs ja tulemuste tutvustamine
  • ?nantsmudelite loomine, uuendamine ja tutvustamine
  • turuinfo kogumine ja analüüs
  • investeerimismemorandumite ja presentatsioonide koostamine
  • eelarvestamis- ja auditiprotsessidesse panustamine
  • juhtimisaruandluse süsteemi täiendamine

Ootused kandidaadile

SUL ON IDEAALSED EELDUSED, KUI OLED
lahendustele orienteeritud, süsteemne, kiire kohanemis- ja õppimisvõimega,
komplekssetes teemades hästi orienteeruv, huvitatud taastuvenergeetikast
ning sul on

  • ametikohale vastav kõrgharidus
  • analüütilise töö kogemus
  • väga hea Microsofti baasprogrammide kasutusoskus
(Excel ja Powerpoint eelkõige, kasuks tuleb ka Microsoft Power BI
ja Power Query tundmine)
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

MEIEGA

  • teed põnevat tööd Eesti juhtivas ning arenevas energiaettevõttes
  • panustad rohepöördesse
  • läbid erialaseid koolitusi
  • teostad ennast uuendusmeelses ja toetavas meeskonnas
  • töötad kaasaegses keskkonnas Maakri ärikvartalis
  • puhkad 7 lisapäeva aastas
  • saad valida tervisekindlustuse või sporditoetuse

Tööpakkumise number
#834556

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Finantsanalüütik Finantsanalüütik

Utilitas OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 3
nädal tagasi
ÄRIANALÜÜTIK Bauhof Group AS
3
ÄRIANALÜÜTIK Bauhof Group AS • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus FINANTSNÕUSTAJA GRANT THORNTON BALTIC OÜ
Veebipõhine värbamine
FINANTSNÕUSTAJA GRANT THORNTON BALTIC OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 1
FINANTSKONTROLLER Ramirent Baltic AS
1
FINANTSKONTROLLER Ramirent Baltic AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
FINANTSANALÜÜTIK BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ
FINANTSANALÜÜTIK BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ • Harjumaa
Rae
3 p. tagasi
FINANTSANALÜÜTIK Eesti Energia AS
3 p. tagasi
FINANTSANALÜÜTIK Eesti Energia AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki