Back Office Assistant
Tööpakkumise number #833588
Osaline kaugtöö võimalus

2
3 STEP IT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda Back Office Assistenti.

Back Office osakond pakub tuge oma ettevõtte erinevatele harudele teistes riikides (Skandinaavia riigid ja Lääne-Euroopa).

Töö ülesandeks on tarnijate arvete käsitlemine, info sisestamine andmebaasi ning muud assisteerivad tööülesanded. Samuti suhtlemine tarnijate ja muude sidusgruppidega puuduliku info osas. Suhtlus e-maili või Teams Chat kaudu.

Iseseisev töö arvutiga, info uurimine internetist vajadusel.

Ootused kandidaadile

Tehnilised oskused

  • Väga hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Outlook, MS Office 365)

Keelteoskus

  • Väga heal tasemel inglise keele oskus, suuline ja kirjalik
  • Kasuks tuleb rootsi või norra keele oskus

Muud oskused

  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui tiimis
  • Hea probleemide lahendamise oskus
  • Täpsus ja kiirus oma töös
  • Hea oma töö organiseerimise ja enesejuhtimise oskus
  • Lahendustele orienteeritus
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Kiire õppija ja muutustega kohaneja

Haridus

  • Keskharidus vajalik, soovituslik kõrgharidus

  • Võimalust töötada rahvusvahelises kiiresti arenevas ettevõttes
  • Töötamine hübriidvormis, pool aega minimaalselt Tallinna kesklinna kontoris
  • Lisaks sporditoetus ja talvepuhkus, meeskonnaüritused ja koolitused

  • Tööle asumise aeg asap. konkurss lõppeb nii pea kui sobiv kandidaat leitud
  • Lisaks CV-le palume saata ka kaaskiri kirjeldamaks, miks antud kohale kandideerid

Tööpakkumise number
#833588

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus ASSISTENT LEX LAW OFFICE OÜ
2
5 päeva jäänud
ASSISTENT LEX LAW OFFICE OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PEOPLE OPERATIONS & SCHEDULING SPECIALIST Yolo Group (Heathmont OÜ)
PEOPLE OPERATIONS & SCHEDULING SPECIALIST Yolo Group (Heathmont OÜ) • Tallinn
Tallinn
VIP 1
Veebipõhine värbamine ASSISTENT Ambrosia OÜ
Alates 10 €/tunnis
1
Veebipõhine värbamine
ASSISTENT Ambrosia OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
BÜROOJUHT/ASSISTENT iRaha OÜ
1500 - 2000 €/kuus
BÜROOJUHT/ASSISTENT iRaha OÜ • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus MÜÜGIASSISTENT AbeStock AS
MÜÜGIASSISTENT AbeStock AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki