Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321901

Administraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mõisa klientide tellimuste vastuvõtmine, pakkumiste koostamine
  • teenindusgraafikute koostamine
  • arvutiprogrammide Navi ja Compu Cash kasutamine
  • kodulehe haldamine, vajadusel info uuendamine
  • igakuise aruandluse esitamine raamatupidajale
  • valmisolek abistama toitlustuse teeninduspersonali kõrghooajal

Ootused kandidaadile

  • meeskonnatöö oskus
  • teenindusvalmidus
  • hea suhtlemisoskus ja positiivsus
  • arvuti kasutamise kogemus
  • võõrkeelte oskus (vene, soome keel suhtlustasandil, inglise keel väga heal tasemel)
  • ausus, täpsus, initsiatiivikus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekesist tööd
  • võimalust töötada omanäolises mõisakeskkonnas
  • sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#321901

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2013

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõtte hallata Saku alevikus asuv mõis. Mõisahoone on rajatud 1820. aastal ja on Eesti klassitsistliku arhitektuuri üks pärleid. 1. novembril 2002 avati uuenenud Saku mõisas puhke- ja seminarikeskus. Saku mõisas on peosaal, seminariruum, konjakituba, majutusvõimalus ning keldrikorrusel pubi ja kaks sauna.

Vaata rohkem