2023-08-23 14:48:55

Müügiesindaja

Töö kirjeldus

Otsime entusiastlikku müügiesindajat, kes liituks meie meeskonnaga. Sinu ülesandeks on mitte ainult müügitehingute sõlmimine, vaid ka suurepäraste kliendisuhete loomine ja hoidmine. Kui oled suhtlusoskuselt silmapaistev ja suudad hoida end motiveeritult ka peale ''ei, aitäh'' kuulmist, siis see töökoht võib olla just Sulle!

Peamised tööülesanded:

  • Alustad vestlusi nii uute (külmad kõned) kui ka olemasolevate klientidega, esitled meie teenuseid kasutades loovaid müügitehnikaid.
  • Vastad klientide küsimustele seoses toodete ja ettevõttega ning küsid küsimusi, et mõista nende vajadusi ja soove.
  • Haldad kliendiandmeid meie andmebaasis, tagades täpsuse ja ajakohasuse.
  • Pühendud müügieesmärkide saavutamisele, pakkudes samal ajal klientidele parimat teenindust.
  • Teed tihedat koostööd teiste osakondadega, tagades, et kõik vajalikud sammud on astutud klienditeeninduse täiustamiseks.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev telefonimüügi- ning kliendisuhtluse kogemus (külmad kõned)
  • Hea eesti ja inglise keele oskus
  • Võime kiiresti reageerida erinevatele olukordadele
  • Meeskonnatööle orienteeritud suhtumine, võime töötada tõhusalt ka surve all
  • Korrektne ja hea ajaplaneerimisoskus
  • Positiivne ellusuhtumine ja võime luua ning hoida positiivseid kliendisuhteid

Erply välja töötatud ärilahendused haldavad igal aastal miljardeid tehinguid enam kui 300 000 kaupluses üle maailma, toetades rohkem kui 15 erinevat keelt. Meid on usaldanud mitmed jaemüügi liidrid nagu näiteks Decathlon, Elizabeth Arden, Birchbox, Porsche ja The Athlete's Foot.

Meil on sõbralik ning teineteist toetav kollektiiv, me väärtustame üksteist ja mõistame, et kõik on erinevad. Meie tiimid koosnevad rahvusvahelise taustaga inimestest, kes töötavad igapäevaselt väljakutseid pakkuvate ning põnevate projektide kallal.

Meil on palju kontoriväliseid tegevusi, millest populaarseimad on nt Enduro ja fatbike üritus, kino külastused +1ga, kontorisisesed pingpong võistlused jne.

Lisaks anname oma töötajatele võimaluse kasvada ning areneda selles suunas, kuhu hing ihkab - selleks pakume võimalust iga-aastaselt võtta Udemyst 300€ väärtuses kursuseid ning vajadusel toetame ka muid koolitusi.

Peale selle hindame tervist ja heaolu, mistõttu käib meil kontoris kohapeal ka massöör, lisaks pakume spordikompensatsiooni (100€ kvartalis) ning tennise-ja joogatrenni võimalusi. Kui nendest pole piisav, siis meie imeline kohv on kindlasti see, mis Sind meie juurde võiks kutsuda ja igapäevaselt uue energialaengu anda.

Et tagada turvaline töökeskkond, teostame oma töötajatele taustakontrolli (sh karistusregistri päring).

Tööpakkumised, mis võiksid Sulle huvi pakkuda