AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

WIENERBERGER AS

Kordoni 1, Aseri, Ida-Virumaa
http://www.wienerberger.ee

Tööpakkuja tutvustus

Wienerberger AS on Wienerberger Groupi äriüksuse Wienerberger Building Solutions Russia & Baltic regiooni keraamiliste ehitusmaterjalide tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte. Koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus ning tehasega Eestis, Aseris kuulume me Wienerberger Group'i, mis on 198 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetelliste tootja.
Wienerberger AS tegutseb Baltikumis alates 2001. aastast ning pakub kvaliteetseid ehitusmaterjalide lahendusi: Terca fassaadi- ja küttekoldelahendusi, Penter maastikulahendusi, Koramic ja Tondach katuselahendusi ning Porotherm seinalahendusi.
Rahuldamaks suurenevat nõudlust looduslikust ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjali järele, toome Eestisse telliseid, tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke ka teiste Wienerbergeri Euroopa riikide tehastest. Wienerbergeri keraamilised tooted on praktiliselt hooldusvabad, erakordselt vastupidavad ja toovad rõõmu tulevastelegi põlvkondadele, säilitades oma kaunist välimust.

Ettevõttest

Vaatamised
6 720
Töötajate arv
65
Asukoht
Ida-Virumaa

Asukoht

WIENERBERGER AS tööpakkumised

2 näd. tagasi
HOOLDUS- JA REMONDILUKKSEPP WIENERBERGER AS
2 näd. tagasi
HOOLDUS- JA REMONDILUKKSEPP WIENERBERGER AS • Lääne-Virumaa
Lääne-Virumaa