Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 536288

Tööpakkumise number

536288

Töö kirjeldus

Jookide serveerimine
Külastajate teenindamine kassas ja lauas
Töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 18 a.
Kohusetundlik
Aus
Iseseisev
Initsiatiivikas

Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu
Täistööaeg
Tähtajatu tööleping
Meeldiv kollektiiv
Hubane töökoht
Majutusvõimalus
Soodustused toodetele ja teenustele meie majas

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
21. mai 2018

Tristvere Maja asub Lääne-Virumaal, Kadrinas. 15km Rakverest suunaga Tapa poole.Majas on avar ja hubane kohvikuruum, mis mahutab 50 inimest ning lisaks väliterrass 20-ne istekohaga. Meie juures on võimalik korraldada suursugune firmaüritus, seminar või sünnipäev.
Lisaks pakume majutuse võimalust maja II korrusel. Mugavust silmas pidades on meil pakkuda 3 tuba: sviit ja 2 standard tuba kahekohalises toas (lisavoodite võimalusega)