Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729628

Vedukijuht

CVKeskus.ee klient
Paldiski, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Milline  on töö sisu: kaupade ohutu, efektiivne, kahjustusteta käitlemine (lastimine, lossimine, ümberlaadimine, transport sadama territooriumil), milleks peaksid tundma erinevaid töövõtteid ning oskama töötada erineva laadimistehnikaga.

Бережная, эффективная работа с товаром (погрузка, разгрузка, перегрузка, транспортировка на территории порта).

Для этого ты должен владеть различными рабочими приемами и уметь работать на разной погрузочной технике.

Ootused kandidaadile

Vajalik, et valdaksid eesti ja/või vene keelt. Kasuks tuleb erialane väljaõpe.

Необходимо владение русским или эстонским языком, образование по специальности приветствуется.

Tööpakkumise number
#729628

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
13. september 2021

ESTEVE AS on ettevõte, mis osutab sadamaoperaatori teenuseid alates 1997. aastast Paldiski Lõunasadamas ning alates 2006. aastast Tallinna Vanasadamas.

Vaata rohkem

Vedukijuht