Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730839

Vastuvõtuadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sa:

  • oled rõõmus selle üle, et saad pakkuda meie külalistele kõrgetasemelist teenindust ning muuta nende päeva naeratuse võrra paremaks;
  • räägid hea meelega lisaks eesti keelele ka inglise keelt;
  • väärtustad ühise eesmärgi nimel töötavat meeskonda;
  • oled valmis töötama graafiku alusel, sh öösiti;
  • eelistad vabu päevi nautida ka töönädala sees, kui kõik teised ärkavad kell 7.00 hommikul…
  • ja mõnikord ka teenida topelttasu.

… siis just sind me ootame!

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane eesti ja inglise keele oskus, sh kasuks tuleb soome ja vene keele oskus;

  • Kasuks tuleb eelnev hotellitöö kogemus;

  • Valmisolek töötada graafiku alusel, sh öösel;

  • hea pingetaluvus, kiire mõtlemine, iseseisvus.

Lisaks suurepärasele töökohale saad peale kauba uusi tutvusi, erinevaid kogemusi külaliste rõõmude ja muredega tegelemisel ning võimaluse teenida konkurentsivõimelist palka. Muidugi ka:

  • väljaõpe kohapeal;
  • majasisesed soodustused;
  • kokkuhoidev kollektiiv.

Tööpakkumise number
#730839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
17. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem