2023-08-23 14:48:55

Vape Group

http://www.easysmoke.ee

Tööpakkuja tutvustus

EasySmoke ei ole ainult e-sigareti pood, vaid Sinu värav turvalisema nikotiini tarbimise juurde. Oleme seisnud tubakavaba elustiili eest juba alates 2008. aastast ning aina kasvaval alternatiivsete tubakatoodete turul pakume kõige efektiivsemaid ja kasutajasõbralikemaid mooduseid traditsioonilise tubaka suitsetamisest loobumiseks.

Tänaseks on teada, et e-sigaret on vähemalt 95% vähem kahjulik kui tavatubaka suitsetamine. EasySmoke kollektiivi kuuluvad endised suitsetajad, kes saavad anda suitsetajale parimaid nõuandeid suitsust loobumiseks vähemkahjuliku alternatiivi abil.

EasySmoke kaupluste atmosfäär on sõbralik ja tervitav kõigile, kes soovivad tutvuda toodetega või lihtsalt küsida nõu parima alternatiivi valimise suhtes. On selge, et tubaka suitsetamine on minevik, ning neile, kes ei suuda lihtsalt loobuda, pakume laia valikut erinevaid tooteid, mis seda lihtsustavad. Selleks on elektroonilised sigaretid, nikotiinipadjad (SNUS), kuumutatavad tubakatooted (HNB) ja palju muud.

EasySmoke pakub Eesti suurimat valikut tooteid tubakakahjude vähendamiseks sõbralike hindadega. Nõuanded meie juures on alati tasuta, sest meie peamine eesmärk on tubakavaba elu igale eestlasele. Tubaka suitsetamine on peamine koormus Haigekassale, sest tubakasuits kahjustab nii hingamisteid, immuunsüsteemi kui rakkude tervist nii hooajaliselt kui ka pikemas perspektiivis.

EasySmoke-l on 24 spetsialiseeritud kauplust üle Eesti ning on pidevalt kasvamas.

EasySmoke - On 100 võimalust tubakast loobumiseks, neist 99 on meie juures!

Vape Group tööpakkumised