AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

UGANDI TOITLUSTUS OÜ

Tartu mnt 16, Otepää vald, Valgamaa 67405
http://www.ugandiresto.ee

Tööpakkuja tutvustus

Oleme 15 aastat olnud edukad toitlustusvaldkonnas. Ugandi Resto on maitsvate toitude, meeldiva teeninduse ja stiilse interjööriga vaba aja restorani Otepääl. Paitame maitsemeeli ning täidame kõhtu.

Restorani nimi tuleneb ühest jõukamaimast Eesti muinasaja maakonnast Ugandi, mille keskuseks oli Otepää. Interjöör hoiab au sees piirkonna rikkalikku ajalugu ja iseloomustab tänapäeva Otepääd.

Ugandi Resto II korrust võib nimetada ka Eesti lipu toaks. Otepää on Eesti sinimustvalge lipu hälliks ning austusega oleme terve korruse pühendanud rahvuslipule.

Lapsed on meie juures alati oodatud. Maitsva kõhutäie saavad nad valida päris enda menüüst ning toitu on võimalik oodata mängunurgas mängides, kus igav neil juba ei hakka. Suveaias saavad pisemad kiikuda, turnida ja mängida liivakastis.

Suveaed on Otepääl suurim. Lillerohke terrassi I korrusele mahub 150 ning II korrusele 80 külalist. Suveaed pakub vahetut lähedust Otepää imekauni loodusega ning II korruselt saab nautida imekaunist vaadet nii Otepää keskväljakule kui ka ajaloolisele Otepää Linnamäele ning kirikule.

Ugandi Resto`s on võimalik läbi viia erinevaid sündmusi (sünnipäevad, firmapeod, ärilõunad, banketid jne), alates väiksemate tähtpäevade tähistamisest kuni 140-le inimesega üritusteni välja.

Ettevõttest

Vaatamised
7 594
Töötajate arv
13
Asukoht
Otepää vald, Valgamaa 67405

Asukoht

UGANDI TOITLUSTUS OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit