https://www.cvkeskus.ee/651066
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:
Brändide turundus- ja müügitoetustegevuste ideede genereerimine ja
elluviimine koostöös tootejuhtidega
Turundusplaanide koostamisel ja elluviimisel igakülgne abi tootejuhtidele
Turundustegevuste/kampaaniate planeerimine (sh kanalite valik, motoorika)
ja tulemuste analüüs
Turundus- ja müügimaterjalide loomise juhtimine ja/ või materjalide loomine
(kujundamine)
Veebi- ja sotsiaalmeedia lehtede sisu loomine ja haldamine
Erinevate turundusprojektide koordineerimine
Reklaamtekstide tõlkimine


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on eelnev töökogemus turundusvaldkonnas. Eeldame, et oled iseseisev aga samas hindad meeskonnatööd, loov ja initsiatiivikas. Sul on väga hea stiilitaju, algatusvõime ja keelevaist - valdad väga hästi eesti ja inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus. Sul on kokkupuude kujundusprogrammidega ning kogemus kujundustööde korraldamises ja reklaammaterjalide organiseerimises ideest kuni trükini. Sa omad teadmisi ja oskusi digiturunduse ja sotsiaalmeedia valdkondades.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume: mitmekesist tööd tuntud brändidega. Baltikumi-ülest koostööd turunduse valdkonnas, palju huvitavaid väljakutseid, toetavat meeskonda ja erinevaid pehmeid väärtusi ettevõtte poolt.


Tööpakkumise number
#651066

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
21. mai 2020
Turundusspetsialist

Eugesta Eesti AS

Oleme Baltikumi üks suuremaid distribuutorfirmasid. Pakume usaldusväärseid teenuseid - distributsioon, ladustamine, tootepaigutus (merchandising teenus), turundus, tooteesitlused ja degustatsioonid. Eugesta ettevõttes on kokku 922 töötajat, Eugesta Eestis on 82 töötajat.

Oleme järgmiste globaalselt tuntud tootegruppide edasimüüjad: Huggies mähkmed, Kleenex paberitooted, Kotex tampoonid, Voimix võid, Keiju võid ja vedelad margariinid, EveSol margariin, Ritmeester ja Al Capone sigarillod, Muumi mähkmed, Vuokkoset hügieenisidemed, Neutral kehahooldustooted ja pesupesemisvahendid, Arla juustutooted (Castello, Apetina), Bic tulemasinad ja ražeerimisvahendid, Starbucks ja Cocio kohvijoogid, Beronia ja Antares veinid, Valdo Prosecco vahuveinid, Ecodenta suuhooldustooted, Kiwi jalatsihooldustooted ja sisetallad jpt.

Vaata rohkem

Turundusspetsialist
You are applying to:
Turundusspetsialist
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!