2023-08-23 14:48:55

Tridens AS

http://www.tridens.ee

Tööpakkuja tutvustus

Ettevõttest:

Oleme suurte kogemustega distribuutor aastast 1988. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus – ning oleme kindel partner oma töötajatele, klientidele, tarnijatele ja koostööpartneritele. Tänaseks oleme üks pikaajalisema kogemusega kaubandusettevõtteid Eestis, kaubeldes enam kui 150 tuntud brändiga. Meie valikus on alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke, tubakat, toidu- ja tarbekaupu. Sammume seda teed uhkelt järgmiste brändidega: Jägermeister, Red Bull, Hartwall Original, Tupla, Piper-Heidsieck, Danzka, Salt Switch, Thomas Henry, Bottega, Louis Latour, M. Chapoutier, Peter Lehman, Flor de Caña ja väga paljude teiste tuntud kaubamärkidega.

Karjäär:

Tridensis teeme kõike väärikalt ja hingega. Töö, mida me teeme on oluline, seame prioriteediks oma kliendid, tarnijad ja partnerid. Kuid see erikohtlemine ei käi vaid klientidele- aitame ka oma kolleegidel ja ettevõttel edu saavutada, toetades ning aidates üksteist.

Võtame riske, õpime oma vigadest- püüdes olla parim versioon iseendast, esitame endale väljakutse konstantselt kasvada. Kõik see tuleb koostööst, teadmiste jagamisest ja muidugi käsikäes tööst ning lõbust!

Mida saame Sulle pakkuda?

Sul on võimalus kaasa lüüa Tridensi arengus ja eduloos. Meie juures ootavad sind erialased väljakutsed ja nooruslik meeskond, kes on oma ala professionaalid ning valmis toetama Sinu arengut. Koostöö valdkonna tipptegijatega ning rahvusvaheliste brändidega on garanteeritud.

Kui tundsid end ära, siis võta meiega ühendust. Me ootame, et vastata Sinu ambitsioonidele ja aidata Sul oma eesmärke saavutada. Inimesed on kõige keskmes, mida teeme!

Tridens AS tööpakkumised