Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #721011

TOOTMISTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma Mäo tehase meeskonnaga liituma TOOTMISTÖÖTAJAT, kelle peamiseks tööülesandeks on kvaliteetsete klaastoodete valmistamine

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:

  • oled kohusetundlik, positiivne, täpne, korrektne ja hea meeskonnatöötaja
  • soovid õppida ja areneda
  • oled valmis vahetustega tööks
  • valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • väljaõpet kohapeal

  • arenguvõimalusi spetsialistide juhendamisel

  • häid töötingimusi ja tööriideid

  • spordi- ja tervisetoetusi ning ühisüritusi

  • lisapuhkust talvel

Tööpakkumise number
#721011

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6.59 €/tunnis
Kuulutus aegub:
4. september 2021
Kuulutus sisestati:
5. august 2021

Soojustusmaterjalide ja akustiliste ripplagede turustus Puidu; ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük

Vaata rohkem