Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797998

Tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Rae, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude kasvuga on meie meeskonnaga oodatud liituma asjalik ning töökas.

TOOTMISTÖÖLINE

kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • lähtematerjalide komplekteerimine ja ladustamine
  • lahuste-segude valmistamine vastavalt retseptile
  • tootmisdokumentatsiooni täitmine.
  • kasutatud masinate-seadmete puhastamine ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:

  • valdad suhtlustasandil eesti keelt
  • oled kohusetundlik ning oma töös täpne ja korrektne
  • oled hea rutiini- ning pingetaluvusega
  • kasuks tuleb tehniline taiplikkus, eelnev töökogemus toidu-, farmaatsia- või keemiatööstuses.

  • Töö toimub ühes vahetuses esmaspäevast-reedeni kell 8:30-17:00.
  • Nädalavahetused ja riigipühad on vabad.
  • Puhkus suvel.
  • Palk katseajal 1000 eurot, katseaeg kestab 4 kuud.

Tööpakkumise number
#797998