Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732552

TOOTMISPROTSESSI TEHNIKAJUHT (piirkond Läänemaa, Harjumaa)

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmistehnika (masinad ja seadmed) tehnilise korrasoleku jälgimine
  • tootmistehnika nõuetekohase ekspluatatsiooni, tehnohoolduse ja remondi kontrollimine ning tagamine, ohutustehnika nõuete täitmise jälgimine
  • tehnika remondikulude planeerimine ja jälgimine
  • tagavaraosade ja määrete varustusküsimuste lahendamine
  • tehnika hoiustamine ja konserveerimine
  • ettepanekute tegemine uue tehnika ostmiseks
  • tootmisseadmete müük
  • koostöö alltöövõtjatega lepinguliste kohustuste täitmisel
  • arvestuse ja aruandluse tähtaegne teostamine vastavalt kehtestatud korrale
  • ostuarvete kontroll ja kinnitamine
  • elektrikäidu korraldamine ettevõttes (teenuse osutaja valik ja koostöö)

Pöörame tähelepane: tegemist ei ole juhtiva positsiooniga!

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus tehnilises valdkonnas (soovituslik masinaehitustehnoloogia, mehaanika jne)

  • eelnev töökogemus sarnasel ametikohal

  • oskus ennast kehtestada ja läbi rääkida

  • valdkonnas orienteerumine, meeskonnatööle ja tulemustele orienteeritus, planeerimisoskus, stateegiline mõtlemine

  • eesti ja inglise keele valdamine

  • autojuhilubade olemasolu

  • võtmetähtsusega rolli ühes Eesti suurimas turbakaevanduse ettevõttes
  • erialaseid täiendkoolitusi vastavalt vajadusele
  • liikuva iseloomuga tööd üle Eesti,
  • ametiautot
  • stabiilset ja pikaajalist tööd, õigeaegset ja kindlat töötasu

Ametikoha eesmärk on kindlustada turba kaevandamine vajaliku tootmistehnikaga.

Tööpakkumise number
#732552

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
24. september 2021

CV Keskuse klient Tootsi Turvas on üks suurimaid turbakaevandajaid ja hakkepuidu tootjaid Eestis ja kuulub Soome Neova Gruppi. Tegeletakse turba kaevandamise, pakendatud kasvu- ja küttetükkturba ning hakkepuidu tootmisega. Rohkem infot: www.tootsiturvas.ee

Vaata rohkem