Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673912

Tehnik-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:14. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööks on autode hooldus- ja remonttööd, remondivajaduse täpsustamine, tööks vajaminevate varuosade ja töövahendite ettevalmistamine ja tööoperatsioonide korrektne kontroll ja dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

OLED OODATUD MEIE MEESKONDA, KUI

  • Sul on tehniline haridus
  • Sul on eelnev kogemus autode remonttöödes
  • Sa oled kohusetundlik, korrektne oma töös ja meeldib töötada meeskonnas
  • Sa räägid heal tasemel eesti keelt ja saad aru inglise või saksa keelsetest tehnilistest juhenditest
  • Sul on B-kategooria juhiload

Tööpakkumise number
#673912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem