AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Tallinna Südalinna Kool

Liivalaia 23, Tallinn
http://www.sydalinna.edu.ee

Tööpakkuja tutvustus

Tallinna Südalinna Kool on haridusuuendustele avatud mõtlemisega põhikool Tallinna kesklinnas. Meie visiooniks on olla hea õpikeskkonnaga kool, mis toetab iga lapse arengut. Meie kooli õpilaste arv on pidevalt kasvamas ja seetõttu otsime ka uusi koostöisest õppimis- ja õpetamiskultuurist ning pidevast enesearengust huvitatud töötajaid meie kollektiiviga liituma.

Kool on saanud viimastel aastatel mitmeid tunnustusi, mis näitavad meie kooli meeskonna head koostööd ja ühiste eesmärkide seadmise oskust. Oleme avatud uutele ideedele, kuid hoiame au sees enda kooli põhiväärtuseid ja soovime jätkuvalt olla kodune kool kesklinna südames.

Meie tehtud tööd on tunnustustatud järgnevalt:
“Turvaline kool 2013”, "Parim personaliprojekt 2014 ja 2017", “Hea õpikeskkonnaga kool 2015”, "Haridusuuendus 2018. Valdkond: Õppija päeva disain", Haridus- ja Teadusministeeriumi ja Innove konkursi “Aasta kool 2018” finalist;Tallinna linna noorsootöö tunnustuskonkursi võitja 2018; oleme saanud mitmeid tunnustusi 2013.-2018. aastal digivaldkonna arendamise eest - nt virtuaalreaalsus, robootika).

Ettevõttest

Vaatamised
8 437
Töötajate arv
60
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Tallinna Südalinna Kool tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit