2023-08-23 14:48:55

Sushi Shop OÜ

http://www.sushishop.ee

Tööpakkuja tutvustus

Ettevõtte missioon.

Meie ettevõte valmistab juba mitme aasta vältel oma ostjatele maitsvaid ja värskeid sushi ja rulle. Jaapani köögi roogasid võib tellida Tallinnas koju või tulla nendele ise järele otse poodi. Me katsume teha aktiivset koostööd oma klientidega, et saada operatiivselt teie tagasisidet ning arvestada kõikide teie soovidega.

Sushi-poodide arv Eestis iga päevaga aina kasvab ning see on ka täiesti mõistetav: jaapani köök on maitsev, tervislik ja praktiline. Küllap on raske leida sellist inimest, kellele üldse ei meeldisks sushi-rullid. Me teeme kõik võimalikku selleks, et oleksite meie tööga rahul:

● Ostame vaid kõige värskemaid toiduaineid usaldusväärsetest ettevõttetest. Meie lõhe tarnijad teevad meiega koostööd alates sushi-poe avamise hetkest. Nad toovad igapäevaselt meile mitte ainult kõige värskemaid ja kõrgeima kvaliteediga toiduaineid, vaid need inimesed armastavad tõeliselt oma äri ning lisaks suurepärasele toidule püüavad tuua ka head meeleolu. Me valmistame nendest sushi-roogasid alati positiivsete mõtete ja suure armastusega klientida vastu.

• Me hoolitseme teie tervisest ja maitse-eelistustest. Oma sushides ja rullides ei kasuta me kunagi maitsetugevdajaid ega keemilisi lisandeid. Meie töötajad valmistavad toitu vaid naturaalsetest toiduainetest. Kõik menüüs olevad road on ohutud nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ja nendele, kes kardavad süüa toorest kala või eelistavad taimset toitu, on meil olemas kuumtöödeltud ja taimtoitlastele mõeldud sushid ja rullid.

• Maitsev toit meie ettevõttes – see on just valmistatud värske toit. Meie juures ei leia te varem valmistatud ja juba mõnda aega seisnud rulle. Selleks, et kõik meie road rõõmustaksid teid oma suuremärase maitsega, kasutame me üksnes värskelt valmistatud riisi ega kasuta kunagi eilselt õhtust jäänud jääke.

• Ka teenindus pole sugugi vähem tähtis kui toidu kvaliteet. Meie sushi-poes teenindatakse teid võimalikult kiiresti, pakkides ära korralikult teie tellimust. Me püüame alati toimetada teile rulle ja sushid võimalikult lühikese aja jooksul, et te ei peaks kaua ootama. Teid teenindavad meie rõõmsameelsed ja sõbralikud töötajad ning kullerid, kes on alati valmis aitama teid tekkinud murede lahendamisega ning vastama teie küsimustele.

• Me teeme kõike selleks, et teil oleks lihtne ja mugav tellida toidu kohaletoimetamist. Värviline ja mitmekesine menüü, oma koduleht, sotsiaalsed võrgud, telefoninumber ja e-posti aadress. Tehke oma tellmuse teile kõige mugavamal moel.

• Isegi hea toit hakkab ajapikku tüütama. Me saame sellest väga hästi aru ning seepärast ilmub meie menüüsse regulaarselt uudis-tooteid ja kõige rohkem meeldima hakkanud road saavad endale uusi maitseaktsente. Te saate alati rõõmustada ennast millegi uuega.

• Me armastame sushid samuti nagu teiegi ning mõistame, et tehes regulaarseid tellimusi sushi-poest, võib see muuta rahakotti suhteliselt tühjaks. Kuid kindlasti mitte meie puhul: erinevad soodustused ja kampaaniad pühadel ja tähtpäevadel, samuti ilma igasuguse põhjuseta aitavad teid raha kokku hoida. Ülejäänud päevadel on meil aga lihtsalt meeldivad hinnad, mis muudavad maitsvaid sushid ja rulle jõukohasteks igaühele.

Ja loomulikult meie äri peamine trump – on meie suurepärane meeskond. Meid ei ole palju, kuid me oleme üksmeelsed ja usume sellesse, mida teema. Suurem osa sushi-poe töötajatest töötab alates poe avamise hetkest, mistõttu valitseb köögis ja letis alati sõbralik õhkkond. Me saame üksteisest poolest sõnast aru, mis võimaldab valmistada roogasid mitte ainult maitsvalt, vaid ka kiiresti. Kõik meie töötajad on suure töökogemusega toitlustuse valdkonnas ja on oma ala profid.

Ettevõtte ajalugu

Meie ettevõte valmistab ja toob teile kohale sushi alates 2013. aastast. Sushi-poe avamise mõte tekkis 2013. aastal jaanuaris ning juba suvel tähistas oma avamist esimene sushi shop. Sushi-poe avamise hetkest ja kuni tänase päevani püüame me teha kõike selleks, et te saaksite iga päev nautida riisist ja meresaadustest valmistatud värskete ja mahlaste roogade maitset.

Tänapäeval on meil Tallinnas kaks sushi shopi ja otse loomulikult ei ole meil plaanis juba saavutatud tulemusel peatuda. Lähima tuleviku eesmärk – muuta interneti kaudu tellimuste tegemist võimalikult mugavaks ja lihtsaks. Seepärast arendame me pidevalt oma kodulehte, kus ostjad saavad näitlikult tutvuda meie menüü valikuga ning vormistada operatiivselt oma tellimust. Siin saate te näha kõikide rullide ja sushide liike, mida me valmistame ning samuti tutvuda ka isuäratavate ja maitsvate komplektidega, kui vajate toitu suurema kamba jaoks.

Söandada avada oma esimest poodi polnud sugugi lihtne. Jaapani köök on väga populaarne ning kohti, kus on võimalik tellida sushid koju on Tallinnas piisavalt. Seepärast panustasime professionaalsesse meeskonda ja toiduainete kõrgesse kvaliteeti, et need, kes tulevad meie juurde ühe korra, pöörduksid tagasi taas ja taas. Nüüd ei pea te otsima kompromissi maitsvate rullide ja kiire kohaletoimetamise vahel, sest me valmistame maitsvaid, suuri portsjoneid ning toome neid teile koju või kontorisse nii kiiresti kui võimalik. Ja juhul, kui ei ole võimalik kannatada, siis on tei alati võimalus tulla oma lemmik-sushide järele otse poodi.

Paljud meie töötajad töötavad sushi-poes selle avamise hetkest. Me võtame operatiivselt tellimusi vastu ning toimetame neid kohale võimalikult kiiresti, et meeldiv lõuna- või õhtusöök ei oleks rikutud tellitud roogade pika ootamisaja või jahtunud küpsetatud rullidega. Iga meie töötaja on asendamatu kruvi tervikmehanismis. Samuti tagavad meie kokad ja juhid ühiselt tõrkedeta sushi-poe igapäevast tööd, et valmistada oma ostjatele üksnes rõõmu ja head meeleolu.

On raske alahinnata vedamist, mis on langenud meie osaks:

Meil vedas kokkadega, kes võtsid esimesest korrast meie esimeste ostjate armastust ning tänu kellele muutusid need meie esimesed ostjad püsiklientideks. Tänu nende tööle ja meisterlikkusele saime me mitte ainult tulu, vaid ka võimalust laiendada oma äri ja roogade valikut.

Meil vedas tarnijatega, kes igapäevaselt tarnivad meile värskemaid ja parimaid meresaadusi ja kala. Sest pole ju võimalik kujutada ette maitsvaid sushi või rulle ilma kvaliteetsete koostisosadeta.

Ja otse loomulikult on meil vedanud ostjatega, kes tulevad meie juurde taas ja taas, aitavad meil muuta paremaks, jättes oma tagasisidet ning osaledes erinevates poe poolt korraldatud küsitlustes.

Sushi Shop OÜ tööpakkumised